לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מזכירות רפואיות לימודים

מזכירות רפואיות לימודים

 

קורס מזכירות רפואיות

 

מזכירות רפואית לימודים – על אפשרויות התעסוקה לאחר גמר הלימודים

כולנו רוצים להיות בעלי מקצוע. ללא תעודה או הכשרה מקצועית יהיה לנו קשה יותר למצוא עבודה ולהתפתח בשוק העבודה התחרותי מאוד. משרד הכלכלה (הגלגול הנוכחי של משרד התמ"ת) מבין את החשיבות של מתן הכשרה מקצועית לאופק התעסוקתי של חלקים גדולים מהציבור, לכן הוא מקיים תחת חסותו קורסי הכשרה מקצועית. הקורסים של משרד הכלכלה הם נמוכים יותר מבחינת העלות שלהם ולעיתים המשרד ממן בצורה חלקית את ההשתתפות בהם. קורסים אלו כוללים בין השאר גם קורס מזכירות רפואית. מזכירה רפואית היא אשת הקשר בין החולה והרופא. עיקר אחריותה הוא לדאוג לטפסים הרבים של החולה והרופא ולכל ההיבטים הבירוקרטיים שעבודה עם בתי חולים, מרפאות, ביטוחים רפואיים, ביטוחים משלימים, קופת החולים ועוד גופים נוספים כוללת. מזכירות רפואית לימודים הינם לימודים מאתגרים מאוד. 

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

מזכירות רפואיות
Medical secretarial

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מזכירה רפואית


מזכירות רפואית לימודים – על הקורס והתנסות מעשית

המטרה של מזכירות רפואית לימודים היא להכשיר מזכירות רפואיות לעבודה מעשית בבתי חולים, בקופות החולים ובמסגרת של מרפאות פרטיות. הלימודים כוללים חומר תיאורטי וגם התנסות מעשית בעבודה בשטח במרפאות עצמן. חומר הלימוד בקורס כולל לימוד של מושגי יסוד ברפואה, לימוד עבודה על מחשב, לימוד ניהול משרד וגם לימוד מיומנויות מקצועיות כמו הקלדה עיוורת למשל. לאחר תום הלימודים בוגרות הקורס יכולות להשתלב בעולם הרפואה כמזכירות של מכונים רפואיים, של מרפאות וגם בגופי רפואה ציבוריים כמו בתי חולים וסניפי קופות החולים השונים.

 

עבודה זו הינה מאתגרת והיא יכולה לאפשר לנו להתפרנס בכבוד ולהרוויח משכורת יפה. תנאי הקבלה לקורס הינם 12 שנות לימוד, ידע בסיסי בשפה העברית והאנגלית ( ידיעת שפות נוספות כגון: רוסית, ערבית וצרפתית ברמה טובה מהווה יתרון משמעותי לאחר סיום הקורס) וידע בסיסי ביישומי מחשב (בעיקר יישומי אופיס כמו וורד ואקסל).

השתתפות בקורס תאפשר לנו לעבוד כמזכירות רפואיות והיא יכולה להוות פתח לקריירת מזכירות בתחומים אחרים כמו ניהול משרד, ניהול לשכה ומזכירות משפטית (לאחר הכשרה קצרה נוספת). 

 מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

עוד קורסים

לימודי סייעות לגני ילדים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים