לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מחיר קורס ממונה בטיחות

 

מחיר קורס ממונה בטיחות

לימודי ממונה בטיחות בעבודה

לימודי הבטיחות תופסים בארץ מקום חשוב מבין הקורסים השונים אשר בהם בוחרים להתמקצע אנשי מקצוע בעיקר משוק המהנדסים, הנדסאים וטכנאים אשר רוצים לרכוש ידע חיוני והכשרה פרקטית ויישומית לשימוש במהלך עבודתם ביום יום. מחירם משתנה מקורס לקורס כאשר אורכו, הכשרתו, ואמצעי העבודה בו משפיעים רבות. במאמר זה נדבר על הכשרת ממונים על בטיחות בעבודה וננסה לתת מושג כללי והכרה אודות מחיר קורס ממונה בטיחות , היקף שעות הלימוד בו וכו...

 

אם נסתכל מזווית אחרת על לימודי הבטיחות נוכל לראות שזהו מקצוע שמשתלם ביותר ללמוד ולהתמקצע בו. זאת משום שהעסקת ממונים מקצועיים במקום העבודה הינה נחשבת פעמים רבות לחובה מצד מפעלים וארגונים שונים, אשר עובדים תחתיהם כ- 50 עובדים ומעלה. הממונה בוגר קורס ממונה בטיחות בעבודה הינו בעל אחריות רבה ותפקידו קריטי ונחוץ בשעות מצוקה, צרה או תרגולים תקופתיים.

 

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ממונה בטיחות בעבודה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי ממונה בטיחות בעבודה


קורס ממונה בטיחות בעבודה – מסלול הלימודים :

המסלול נחשב למסלול פרקטי ביותר אשר שם דגש נכבד על הצד המעשי והתיאורטי של הקורס. חשוב ביותר שבוגר הלימודים אשר יוצא עם תעודה מוכרת יהיה גם בעל ידע מתאים, רלוונטי וישים. בסופו של יום על כתפיו מונחת אחריות לשלומם של עשרות עובדים, משפחותיהם וכן, הסביבה הקרובה במקום העבודה. על כן, משרד הכלכלה הוא הגוף אשר אחראי להליך הלימודים, הוא קובע את מסלול הלימודים, היקפו, תקינות ועמידה בתנאי לימוד טובים במוסדות הלימוד. משום שהמסלולים דומים ביניהם לא נבחין בתזוזה ניכרת בטווחי מחיר קורס ממונה בטיחות בין מוסד למוסד שכן, התחרות שיוצר משרד הכלכלה גורם להם להוריד מחירים באופן יחסי אל רמת שוק סבירה.

 

טווחי מחיר קורס ממונה בטיחות בעבודה

הקורס אורכו כ- 320 שעות לימוד נמכר בשוק העבודה בממוצע כ- 9,500 שקלים עבור הקורס, כאשר המחיר יכול לנוע מטה ומעלה במקצת בהתאם למיקום מוסד הלימודים, שמו, צוות המורים וכו... הוא מוצע במסלולים נוחים הכוללים אפשרויות ללימודי בוקר וערב בהתאם לעדיפות התלמיד ומשרת עבודתו הנוכחית. רוב התלמידים במהלך הקורס הינם אנשים עובדים! כך שהקורס הינו סבלני ומתחשב ודואג לא להעמיס יותר מדי מטלות ונושאים קוגניטיביים מורכבים בבת אחת. 

 


 


מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו2

מרכז
עבור

מכינות ייעודיות

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך אלקטרודה ו-CO2

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים