לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מכללות לעיצוב פנים

מכללות לעיצוב פנים

 

הרצון הגבוהה של התלמידים להצטרף לשורות מעצבים בכירים בארץ מוביל מתעניינים רבים לחפש אחר מכללות לעיצוב פנים שיספקו להם את הידע והאמצעים הדרושים על מנת להשתלב בעולם יצירתי, פורה, צבעוני ומהנה שיכול להוביל לקריירה רצינית שתניב שכר מכובד ביותר. 


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

כמה עולה קורס עיצוב פנים ?

 

 

קבל הצעות והשווה ...

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הדגש ששמות המכללות לעיצוב פנים בעת מסלול הלימודים הוא הפרקטיות והכנתו המעשית של התלמיד להשתלב בשוק לאחר הקורס. ולכן מלבד ידע תיאורטי הכרחי וחשוב הכולל נושאים כמו תאורה במבנה, שילוב צבעים, יסודות עיצוב הפנים, שרטוט ואיור, זרמים שונים בעיצוב וכו... ישנה חשיבות קריטית לידע המעשי שמוענק לסטודנטים על ידי סדנאות עבודה ופרקטיקה שמפגישים את התלמידים עם משימה אמיתית שיש לבצע אותה על הצד הטוב, היצירתי לפי דרישות הלקוח. בנוסף מכללות לעיצוב פנים שמות דגש חשוב מאוד על הכנת תיק עבודות איכותי לכל תלמיד ותלמיד. תיק העבודות ישמש את התלמיד לאחר סיום לימודיו בעת הקבלה לעבודה, התיק יעניק למעסיקו רקע על אופי המעצב, רצינותו, הצדדים החזקים שבו ויעניק בונוס משמעותי בעיני המעסיק.

 

מכיוון שהדרישה ללימודי עיצוב היא כל כך גבוהה קיימות מכללות לעיצוב פנים הפזורות ברחבי הארץ כולה. החל מחיפה ואזור הצפון דרך תל אביב והמרכז כולל ירושלים ובירת הנגב באר שבע.

 

אתר www.studychoice.co.il  הינו פורטל לימודים חדשני שמציג בפניו אפשרויות ומסלולי לימוד רבים כשביניהם גם לימודי עיצוב פנים. דרך האתר שהשימוש בו לגולשים הוא ללא עלות וללא התחייבות ניתן להירשם (בחינם כמובן) ולקבל את כל המידע הדרוש אודות מסלול הלימודים במכללות לעיצוב פנים השונות, להשאיר פרטים אישיים באזורים הדרושים ולחכות להצעות מחיר ללימודי עיצוב פנים מהמכללות לעיצוב פנים המובילות בארץ במגוון מסלולים לפי בחירתכם ואזור מגוריכם. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים