לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מנהלי עבודה בבניין בצפון

 

מנהלי עבודה בבניין בצפון


קורס מנהלי עבודה בבניין

אם אתם מתגוררים בצפון, יש לכם רקע בתחום הבניה ואתם מעוניינים ללמוד מקצוע שיקדם אתכם הלאה, לימודי מנהלי עבודה בבניין בצפון יתאימו עבורכם. הלימודים מתאימים לבעלי רקע בתחום הבניה, אנשים אחראיים שרוצים להשתלב בתנופת הבנייה ולנהל אותה.

 

מנהל העבודה בבניין דואג לכל תהליך הבנייה, מהתכנון ועד לרגע בו ניתן למסור את המפתח לדיירים החדשים. מכאן ניתן להבין עד כמה התפקיד של מנהל העבודה חשוב כל כך.

 

המנהל תפקידו לראות את התמונה הרחבה של הבנייה ולדאוג כי כל העובדים יבצעו את עבודתם בזמן ולפי התוכניות, שהחומרים יגיעו בהתאמה להתקדמות ותוך כדי לדאוג לשמירה על התקציב של הפרוייקט ולשמור על בטחון העובדים בשטח. את כל תחומי האחריות לומדים אלו שמתגוררים בצפון הארץ בקורס מנהלי עבודה בבניין בצפון.

 

קורס מנהלי עבודה בבניין 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס מנהלי עבודה בבניין

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

קורס מנהלי עבודה בבניין

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מנהלי עבודה בבניין


בין נושאי הלימוד:

תכנון הבניה- לפני שמתחילים את הבנייה יש לתכנן כיצד יש לבצע אותה ותפקידו של מנהל העבודה הוא לבצע הערכת עלויות בניה, הוצאת כתב כמויות, הוצאה לפועל של מכרזי עובדים ובחינת התוכניות כך שכל אחד מהעובדים יידע בזמנו מה עליו לעשות.

 

חומרים וכלים- הבנייה כוללת כלים רבים שנכנסים לשטח ושימוש בחומרים מגוונים. אין זה משנה כיצד החליטו לבנות את הפרוייקט, למנהל צריכה להיות הכרות עם החומרים ולכן אלו נלמדים בהרחבה בקורס.

 

ניהול פרוייקט בנייה- ניהול פרוייקט בניה אינו דומה לניהול פרוייקטים אחרים ואף ניתן לאמר כי אין פרוייקט אחד שזהה לפרוייקט אחר. על מנהל הבניה לנהל נכון את הפרוייקט על כל ההבטים; תקציב, לוח זמנים, עובדים, גורמים חיצוניים ואף להכיר את החוקים השונים שמעורבים בפרוייקט.

 

בטיחות- קורס מנהלי עבודה בבניין בצפון מכשיר את הבוגרים לקחת אחריות לבטיחות העובדים בבנייה. בקורס לומדים את כל התקנות, החוקים והסכנות אשר צפויות לעובדים בבניין וכיצד ניתן למנוע מהם להיפגע.

 

לאחר סיום קורס מנהלי עבודה בבניין בצפון יכולים הבוגרים להשתלב בפרוייקטים שונים של בנייה ולהביא הלכה למעשה את הידע שרכשו במהלך הקורס. המנהלים מלווים את הפרוייקט מהרגע הראשון ועד האחרון והם דואגים להתקדמות יעילה, עקבית ואף כלכלית של הפרוייקט כולו.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים