לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

משרד התמ"ת מנהלי עבודה בבניין

 

משרד התמ"ת מנהלי עבודה בבניין

לימודי מנהלי עבודה בבניין

בפיקוח משרד התמ"ת מנהלי עבודה בבניין (משרד הכלכלה כיום) הינו קורס שנוצר להכשיר מנהלי עבודה בבניין שיוסמכו על פי חוק תקנות הבטיחות של המדינה, לעמוד בראש אתר הבנייה (בפני הקבלן), ולפקח על צוותי העובדים המקצועיים, על הבטיחות של האתר, המבנה והעובדים (עם דגש מיוחד), וכמו כן על ביצוע עבודות הבנייה.

 

קורס מנהלי עבודה בבניין הינו קורס עם תנאי קבלה מסוימים. נדרש מהמבקשים להתקבל לקורס, להיות בוגרי 10 שנות לימוד או להיות בעלי תעודת בגרות, להחזיק בתעודת מקצוע סוג 5 בטפסנות (קיימים סיווגים בין 1-5), לצלוח מבחן במתמטיקה ברמה של 10 שנות לימוד (השכלה תיכונית), טופס מעסיקים מביטוח לאומי + ותק של 5 שנים לפחות בתחום הבנאות (הוכחות ניסיון ומקום עבודה) ולבסוף ועדת קבלה, שמתקיימת ברוב מוסדות הלימוד. לעומת זאת, קיים קורס מנהלי עבודה בבניין שמיועד להנדסאים, טכנאים ומהנדסים אזרחיים שאליו תנאי הקבלה שונים: יש להחזיק בתואר שמוכר על ידי המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע או בתואר מוכר הנדסה על ידי המועצה להשכלה גבוהה. עם זאת, הוכחת ניסיון של שנתיים בתחום הבנאות מיום קבלת התואר.

 

קורס מנהלי עבודה בבניין 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס מנהלי עבודה בבניין

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

קורס מנהלי עבודה בבניין

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי מנהלי עבודה בבניין

בפיקוח משרד התמ"ת מנהלי עבודה בבניין מתחלק לקורסים מסוימים: ראשית, הקורס הרגיל אורכו כ-670  שעות לימוד, ומתבצע במתכונות מסלולי לימוד שונים. קיים מסלול בוקר, וקיים מסלול ערב. הקורס מסתכם בשנה עד שנה וחצי של לימוד ועד לסיומו. שנית, הקורס השני שמיועד להנדסאים, טכנאים ומהנדסים אזרחיים, אורכו 94 שעות לימוד והוא הינו מקוצר, וזאת מכיוון שמרבי החומר הנלמד בו מוכר לתלמידים בו, והם הוכיחו את הידע שלהם בהצלחה בנושאי הלימוד הללו במסגרות שונות וקודמות.

 

בקורס מנהלי עבודה בבניין חומרי הלימוד הינם מרובים, ומתרכזים רבות בתקנות הבטיחות באתר הבנייה. התלמידים לומדים קריאת תכניות, שרטוטים וטופוגרפיה באתר הבנייה, יישומי מחשב, ניהול עובדים והזכויות שמגיעות להם, בטיחות ועזרה ראשונה ועמידות מבנים ברעידות אדמה. כמו כן, חומרי בניין ובטון, כלים וציוד לבנייה, תורת הבניה ויציבות מבנים, חישוב כמויות, ארגון אתר וניהול ביצוע, תורת המקצוע ולבסוף פרויקט גמר.

 

באישור משרד התמ"ת מנהלי עבודה בבניין יהפכו להיות כל אלו שעמדו בתנאי הלימודים, תנאי הנוכחות של הקורס ועמידתם בהצלחה של הבחינות הסופיות. משרד התמ"ת יעניק תעודת גמר חתומה ומאושרת.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים