לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

משרות חשמלאי ראשי

משרות חשמלאי ראשי

 

הסמכת חשמלאים ראשיים

אם הנך עוסק בתחום החשמל, בעל ניסיון לא קטן ואף מחזיק בתעודת חשמלאי מוסמך- ייתכן ותהיה מעוניין לדעת אילו משרות חשמלאי ראשי השוק מציע. בשוק קיימות משרות חשמלאי ראשי רבות: מנהל פרויקטים של לוחות חשמל לתעשיות ומפעלים גדולים, מנהל פרויקטים של מערכות חשמל מורכבות לתעשייה הביטחונית, אחראי צוות חשמלאים בנושא התחזוקה במלונות, מרכזי קניות וכיוצא בזה, חשמלאי ראשי שעובד תחת מסגרת פרטית- מתקן ומטפל במערכות חשמל ביתיות קטנות וגדולות וחשמלאי ראשי שעובד תחת חברות פרטיות שעובדות על מכרזים. כפי שניתן להבין, למשרות חשמלאי ראשי יש ביקוש בשוק העבודה, ולא מעט חברות מחפשות אנשים המחזיקים ברישיון הנ"ל. כמו כן, על מנת לקבל משרות שונות, כמו מנהל פרויקטים או אחראי צוות תחזוקה, יש בנוסף לעמוד בקריטריונים נוספים שונים, כמו ותק/ניסיון רב בתחום, המלצות ממקומות עבודה קודמים, תעודת מנהל עבודה וכיוצא בזה. הקריטריונים הינם לא בגדר חובה ברוב מקומות העבודה, אך לעיתים קרובות נדרשים על מנת לקבות משרות שונות.

 

ראשית, למשרות חשמלאי ראשי יש ביקוש בשוק וזאת מכיוון שלרבות קבלת תפקיד ניהולי ואחריות על צוותים מסוימים של חשמלאים מוסמכים, עוזרי חשמלאים וכו', חשמלאי ראשי, כמו כן זכאי לטפל במערכות חשמל של A250*3, שקיימות במקומות רבים: ממערכות חשמל ביתיות ועד מערכות חשמל תעשייתיות ונרחבות. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאי ראשי

 

 פנייה למוסדות לימוד

 

פנייה ממוסדות לימוד

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הסמכת חשמלאים ראשיים

שנית, משרות חשמלאי ראשי, מלבד גיוון וקידום בתפקיד בתחום החשמל, מעניקות גם שכר גבוה. שכרו של חשמלאי ראשי יכול לנוע בטווח של 35-60 ₪ לשעה בדרך כלל. חשמלאי ראשי מרוויח ברוב מקומות העבודה בין 9,000 ל-12,000 שקלים ומשכורתו זהה למשכורתו של הנדסאי חשמל. גובה המשכורת תלוי במשתנים שונים כמו ותק, ניסיון והחזקת תעודות מסוימות שונות.

 

את קורס החשמלאי הראשי ניתן לעשות במכללות שונות, שנמצאות בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום. בדרך כלל קורסים של חשמלאי ראשי מתבצעים במכללות שמעבירות קורסים של חשמלאים מוסמכים. קורס החשמלאי הראשי מפוקח על ידי משרד הכלכלה ובסופו של הקורס ניגשים התלמידים למבחנים חיצוניים (עיוניים ומעשיים) שנכתבים ומועברים על ידי משרד הכלכלה. 

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

בטיחות

קורס מדריכי מלגזה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס מתח גבוה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים