לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה

 

ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה


ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה זהו אחד התחומים המתפתחים ביותר בשוק העבודה. בכל הליך בניה יש צורך בניהול ופיקוח שלו שהם שני מרכיבים שמחוברים ונפרדים זה מזה.

 

ניהול בניה- החלק המתייחס לניהול של הבנייה מתייחס לקביעת סדר הבניה עוד לפני שהתחילה ועד שהמפתח מגיע אל הדיירים. הניהול כולל התייחסות כבר לשלב התוכניות וכולל הגשת הצעות מחיר, ביצוע כתבי כמויות, הוצאת מכרזים לעובדים, הזמנת חומר וכמובן תיאום בין כל גורמי העבודה לכל אורך הדרך.

 

פיקוח בניה- משמעותו לבדוק שכל תהליך הבניה תואם לתוכניות ומתקדם כראוי. הפיקוח כולל בחינה לפי מכון התקנים, בדיקה שהעבודה תואמת את התוכניות שנקבעו ושהעובדים בשטח פועלים תחת תקנות הבטיחות שנקבעו במהלך העבודה. 

 

קורס ניהול פרויקטים בבנייה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ניהול פרויקטים בבנייה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

קורס ניהול םרוייקטים בבנייה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

ניהול ופיקוח פרוייקטים בבנייה מצריך ראיה מרחבית טובה ויכולת תקשורתית מעולה כיוון שישנם המון גורמים בתחום הבניה ועובדים רבים המעורבים בה. על מי שמנהל ומפקח על הבניה לדאוג שכל העבודה תתבצע לפי התוכניות מבחינה פיזית, תקציבית ומבחינת לוח הזמנית שנקבע לפרוייקט.

 

בטרם מתחילים את פרוייקט הבניה יתבקש מנהל הפרוייקט להגיש הערכת מחיר לבניה והערכת לוח זמנים. לאחר שיבצע זאת יהיה זה תפקידו לעמוד בהצעות שהגיש. מתפקידו של המנהל לבצע מכרזים בין בעלי המקצוע השונים ולאחר בחירת בעל המקצוע לחתום איתו על חוזה שמחייב אותו לבצע את עבודתו בהתאם לנדרש. החוזה הוא חלק משמעותי בתפקידו של המנהל כיוון שזו הדרך שלו להבטיח כי הלקוח יקבל את המבוקש.

 

עוד במסגרת הניהול של הפרוייקט הוא הקפדה על לוח זמנים תוך תיאום של הגורמים השונים. הגורמים השונים הם הגעה מסודרת של העובדים בזה אחר זה כדי שהעבודה לא תיפסק וכן הגעה של החומרים הנדרשים לשטח.

 

ניהול ופיקוח פרוייקטים בבנייה כולל מרכיב חשוב של פיקוח. הפיקוח משמעותו לבחון כי מה שמתבצע בפועל תואם באופן מדוייק את התוכניות ובמידה ויש קושי או אי בהירות לברר אותה לפני ביצוע העבודה. הפיקוח כולל כמובן גם בדיקה של איכות העבודה המתבצעת ובנוסף לכל אלו לקיחת אחריות על הבטיחות בעבודה.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים