לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

ניהול פרויקטים בבניה קורס

 

ניהול פרויקטים בבניה קורס


לימודי ניהול פרויקטים בבניה

אם עולם הבנייה מרתק אותך ואתה רוצה להשתלב בעתיד של מדינת ישראל, כדאי מאד שתתחיל לברר אודות קורסים לניהול פרוייקטים בבנייה. הקורסים מרתקים מאד ומכינים את הלומדים בהם להשתלב בשוק העבודה שבונה את מדינת ישראל.

 

ניהול פרוייקטים בבנייה קורס- תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודי ניהול פרוייקטים בבנייה יש להיות מהנדס או הנדסאי כשבמקומות מסוימים יוכלו להתקבל גם אנשים אשר עוסקים בתחום אך אינם בעלי התארים הללו. אם יש לך רצון להשתלב בעולם הבנייה ולקחת אחריות ניהולית בתחום, מומלץ לך לבחון במקומות השונים את תנאי הקבלה והאם תוכל לעבור את תנאי הסף גם אם יש לך תואר שאינו הנדסאי או מהנדס.

 

קורס ניהול פרויקטים בבנייה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ניהול פרויקטים בבנייה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

קורס ניהול םרוייקטים בבנייה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי ניהול פרויקטים בבניה

 

ניהול פרוייקטים בבנייה קורס- מה לומדים

במהלך הקורס לומדים את כל הנושאים החשובים לעבודה בפועל בתחום ניהול הבנייה. בין היתר לומדים בקורס אודות ניהול תהליכי הבניה, עבודה מול לוחות זמנים ותקציב, חוקי ותקנות הבניה בישראל, גהות ובטיחות העובדים וגם כמובן יחסי אנוש בתחום הבניה. כל אחד מהנושאים הנלמדים בקורס הא שימושי ליום יום של העבודה בפועל בתחום ניהול פרוייקטים בבנייה.

 

ניהול פרוייקטים בבנייה קורס- לאחר הלימודים

לאחר לימודי ניהול פרוייקטים בבנייה ניתן להשתלב בעולם הבנייה בישראל ולקחת אחריות לחלק מהותי ביותר. הבנייה בישראל היא אחד הנושאים שעולים על הפרק שוב ושוב ויש צורך במנהלים אחראיים אשר ינצחו על המהלכים. התפקיד של מנהל הבנייה מתחיל עוד לפני הנחת האבן הראשונה. המנהל אחראי לתכנן את הבניה, להוציא כתבי כמויות והערכות זמנים לפרוייקט ועליו לנהל את הפרוייקט בפועל כשמגיעים העובדים ולבחון כי כל אחד מבצע את תפקידו כהלכה, בהתאם לתוכניות הבניה ולחוקים ולתקנות הבניה בישראל.

 

התפקיד של מנהל הבניה הוא תפקיד אחראי מאד אשר משפיע על נפשות רבות בישראל. מצד אחד מנהל הבניה אחראי כלפי הלקוחות שלו, אלו שמתכננים לעבור לבניין ולכן עליו לספק להם את הנדרש על פי התוכניות ובלוח הזמנים שסוכם עליו. מצד שני אחראי המנהל לעובדים בשטח ועליו לבחון שהם עושים את עבודתם תוך שמירה על בטיחותם. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים