לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

ניהול רכש ולוגיסטיקה בירושלים

ניהול רכש ולוגיסטיקה בירושלים

 

קורס בניהול רכש ועקרונות חשובים בלוגיסטיקה 

אתם מתגוררים בירושלים או בסביבתה וחושבים על לימודי מקצוע חדש? לימודי ניהול רכש ולוגיסטיקה בירושלים יכולים להתאים לכם. אם אתם אוהבים סדר ורוצים להשתלב בתחום הלוגיסטיקה והרכש בו תעסקו בתחום הקניינות וניהול מלאי, תחום זה נועד עבורכם.

 

מסלול לימודי ניהול רכש ולוגיסטיקה בירושלים הוא מסלול מעניין אשר כולל בתוכו תחומים שונים של נושאים שכולם שימושיים לרבות: ניהול מחסן, ניהול לוגיסטי ממוחשב ותוכנות ERP, ניהול מחסן ורכש, ניהול הפצה ועוד. העבודה של איש הלוגיסטיקה היא מול המחסן, מול העובדים בארגון ומול הרכש. כלומר, בין יתר תפקידיו של איש הלוגיסטיקה נמצאת גם האחריות על מלאי ויציאה למשא ומתן כדי להשיג לארגון את הסחורה הנחוצה לו בעלויות האטרקטיביות.

 

כמה זה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

 

קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

חץ כלפי מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס בניהול רכש ועקרונות חשובים בלוגיסטיקה 

 

הליך הלימודים

לימודי ניהול רכש ולוגיסטיקה מתבצע במסגרות אקדמיות שונות. חלק מתוכניות הלימודים הן לצורך תואר ראשון בלוגיסטיקה ואז מקבלים הבוגרים תואר ראשון וחלק מתוכניות הלימוד מתבצעות במסגרת לימודי הנדסאים ואז הן לרוב יהיו קצרות יותר או שידרשו לצורך הסיום פחות שעות לימוד.

 

אפשרויות תעסוקה

לימודי ניהול רכש ולוגיסטיקה בירושלים יפתחו בפניכם דלת לעבודה בארגונים ומפעלים. למעשה, כל ארגון גדול או מפעל אשר מעוניין לשמור על הרווחיות שלו, זקוק לעובד בתחום הלוגיסטיקה. במסגרת העבודה על איש הלוגיסטיקה לנהל את המלאי הקיים של הארגון, לדאוג למלאי של חומרי גלם שונים במקרה ויש צורך בכך וכן לצאת למשא ומתן מול הספקים השונים. לכן, כל מי שניגש ללימודי רכש ולוגיסטיקה כדאי מאד שיהיה לו רצון לעבוד בעתיד מול מספר גורמים שונים של ספקים, שיהיה בעל אסרטיביות לניהול משא ומתן וכן שיוכל לעבוד באופן מסודר ומאורגן.

 

אנשי לוגיסטיקה אשר ניחנו ברצון לעבוד מול כמה גורמים במקביל, שהם נהנים מעבודה מול אנשים שונים בארגון ואוהבים סדר, חשים כי הם נמצאים במקום המתאים להם בעבודה וכי הם יכולים להביא את היכולות שלהם לידי ביטוי. העבודה יכולה להיות מול המחסן במקום, מול ספקים, לכלול אחריות על ספירות מלאי, קליטת סחורה והוצאת חשבוניות ולעתים גם כוללת עבודה מול גורמי השילוח השונים אשר יכולים להיות מתוך החברה או שירותים חיצוניים.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים בקרים               קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי             

קורס מזכירות רפואיות  מזכירות רפואה                  קורס הנהלת חשבונות הנהלת חשבונות    

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים