לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי      


לימודי גרפיקה ממוחשבת    


לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

היצירתיות בוערת בך? אוהב חידושים? מוצא השראה בכל דבר? מתחבר לעולם התדמית, השיווק והפרסום? בעל חוש אסתטי מפותח? צבעים וצורות  מרגשים אותך? כנראה שמסלול לימודים במתכונת עיצוב גרפי ו/או תקשורת חזותית יתאימו לך בול. מאז כניסתו של עידן האינטרנט לחיינו, הלימודים עוסקים בעיקר בקורסים הקשורים לעיצוב אתרים, נגיעה בוידאו ובאנימציה, הקשר שבין צורה לצבע, מיתוג, העברת מסרים, פוטו-שופ ועיבוד תמונה, עיצוב מסר גרפי, עיצוב לוגו ועוד.

 

כמה עולה ? 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

  

עיצוב גרפי

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי גרפיקה ממוחשבת  


מידע כללי

כל מוסד לימודים או בית ספר אשר מעבירים לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית משנים את הקורסים הנלמדים ואת הכלים אותם הם בוחרים להעביר אך בגדול, אם תבחר בבית ספר איכותי תקבל פחות או יותר הכשרה דומה. משך זמן הלימודים משתנה בין המקומות השונים והוא מתחלק לשניים. קורסים ממוקדים יותר, אשר מעבירים את המידע הרלוונטי במטרה שתשלוט באופן מלא בתוכנות הגרפיות, נמשכים בין 4-6, חודשים בעוד לימודים אקדמאיים אשר מעניקים לך בסופו של דבר תעודת מעצב גרפי נמשכים בין שנה לשלוש שנים. לימודי תואר של תקשורת חזותית נמשכים כארבע שנים מלאות ובסופם מקבלים תואר ראשון - בוגר בעיצוב תקשורת חזותית. מכיוון והלימודים בבתי הספר השונים נמצאים בקטגוריות וברמות שונות, תנאי הקבלה משתנים בין המוסדות. בכל המקומות במהלך הלימודים או בסופם, מפיקים התלמידים בעזרת מוריהם תיק עבודות אשר יכלול מגוון רחב של פרויקטים. תיק זה ישמש אתכם בתור כניסה לעולם העיצוב הטכנולוגי ויאפשר לכם לשווק את עצמכם בצורה נכונה.

 

מדוע עיצוב גרפי ותקשורת חזותית הם חלק מהעתיד שלנו?

בימים שלנו, כל עסק מאמץ לעצמו שיטות שיווקיות ברשת האינטרנט. רובם ככולם מנצלים את הרשתות החברתיות, הטמעת סרטוני וידיאו שיווקיים, בנייה של אתרים, פרסום ועוד. העסקים והארגונים השוחים בשוק זקוקים לאנשי מקצוע שישווקו וימתגו אותם בצורה הטובה ביותר. כאן אנשי העיצוב נכנסים לתמונה. המסלולים השונים לעיצוב גרפי, תקשורת חזותית וניו מדיה מכשירים אותנו באופן כזה שנוכל לשחות בעולם הזה באופן מקצועי ואיכותי. מלבד היותם של לימודי עיצוב גרפי כלי המאפשר לנו לשווק אחרים, הוא גם חויה בפני עצמה מלאה בצבעים, צורות ומידע אשר מוציאים אותנו לשוק העבודה עם ניסיון פרקטי ועם ידע מקצועי.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים