לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי מעשי חיפה - לימודים בישראל

קורס חשמלאי מעשי חיפה

לימודי חשמל בצפון

קורס חשמלאי מעשי חיפה הוא קורס אשר מתאים לתושבי חיפה והסביבה אשר רוצים להגדיל את אופציות העבודה שלהם ולהשתלב במקצוע שתמיד יש לו דרישה. תעודת חשמלאות מעשית מאפשרת לחשמלאי לבצע עבודות שונות בתחום החשמל ועד למתח של 40 אמפר (מערכות חד פאזיות). החשמלאי המעשי רשאי לבצע את העבודות בפועל כמו למשל לתקן מכשירי חשמל או לבדוק את התקינות שלהם ואינו יכול לחתום על תוכניות חשמל (גם אם הן עונות על המתח הנדרש).

 

קורס חשמלאי מעשי חיפה מתאים לבוגרי 10 שנות לימוד (מלאות) אשר רוצים להתקדם לתחום שבו תמיד העבודה נדרשת. הלימודים נחלקים בין לימודי תאוריה לבין לימודים מעשיים במעבדה. הלימודים התאורטיים כוללים:

  • - מבוא לתורת החשמל
  • - חוקי החשמל והתקנות
  • - יסודות האלקטרוניקה
  • - תחזוקת מתקני חשמל
  • - תורת החשמל ועוד

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמל בצפון

נוסף לכך, הסטודנטים לומדים כיצד בפועל עליהם לבדוק ולטפל במכשירי חשמל. קורס חשמלאי מעשי בחיפה נערך תחת פיקוחו של משרד התמ"ת והתעודה הסופית של חשמלאי מעשי ניתנת לבוגרים אשר עברו הן את הבחינות הפנימיות והן את הבחינות של משרד התמ"ת. התעודה עצמה מאפשרת לבוגרים להשתלב בעבודה אצל חברות העוסקות בתחום התקנות החשמל והתשתיות, באחזקת מבנים וכמובן בבדיקות ותיקונים של מכשירים חשמליים. ההשתלבות בשוק העבודה פשוטה מאד עבור הבוגרים כיוון שלמקצוע זה הדרישה רק הולכת וגוברת.

 

אם אתם מתגוררים בחיפה או בסביבתה ואתם מעוניינים לרכוש לעצמכם מקצוע שהדרישה אליו היא בעלייה מתמדת, קורס חשמלאי מעשי חיפה הוא המקום שכדאי לכם להתעניין בו. לרוב תוכלו ללמוד במקביל לעבודה הקיימת שלכם ובסופם של הלימודים תוכלו להשתלב במגוון רחב של מקומות עבודה. כמובן, אם תרצו תוכלו להמשיך לאחר סיום הלימודים את ההכשרה שלכם ולהתקדם כדי לעסוק גם במערכות מורכבות יותר וגם לעלות ברמת האחריות הנדרשת מכם במסגרת העבודה עצמה.

 

כיוון שהלימודים עצמם משלבים בין חומר תאורטי ללימודים מעשיים במעבדה, הבוגרים יכולים להשתלב מיד בסיום הלימודים שלהם בעבודה כעובדי חברות שונות או כעצמאיים/ פרילנסים שעובדים מול גופים או לקוחות קצה או כנותני שירות חיצוניים לחברות.

 מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי ראשי      חשמל ראשי

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

מכינות ייעודיות

קורסי קיץ באנגלית, מתמטיקה ועברית

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור