לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורסי עיצוב

קורסי עיצוב

 

בעת האחרונה תחומים ומקצעות אומנותיים תופסים יותר ויותר חשיבות בדרישות שוק העבודה. דבר זה מביא מתעניינים רבים לחשוב על כיוון יצירתי כקריירה וגורם להרבה מאוד אנשים להתעניין בקורסי עיצוב שונים כמו קורס עיצוב פנים, קורס עיצוב גרפי וכו... 


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

כמה עולה קורס עיצוב פנים ?

 

 

קבל הצעות והשווה ...

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הדרישה ללמוד את תחום העיצוב בצורה מקצועית ורצינית גרמה לכך שכיום קורסי עיצוב איכותיים פזורים ברחבי הארץ כולה במכללות ובתי ספר שונים. את לימודי העיצוב השונים ניתן לתאר כלימודים מהנים המלאים ביצירתיות עשירה. קורסי עיצוב שונים מעבירים לתלמידיהם נושאים שונים והתמחויות שונות. כך למשל במסלול לימודי עיצוב פנים במסגרת  לימודי התעודה ילמדו ידע תיאורטי אודות יסודות העיצוב, שילוב תאורה לחלל נכון, שרטוט, סגנונות וזרמים בעיצוב, עיצוב הבית וכו... הניסיון הפרקטי יעסיק את התלמידים בפרויקטים קטנים שנועדו לתת השקפה למקצוע בזמן אמת, כמו כן תיק העבודות של תלמידים במסלול לימודי עיצוב פנים יהיה כולל עבודות שערכו התלמידים במבנים שונים בין אם אלו דירות פרטיות, משרדים, חנויות וכו...

 

גם קורס עיצוב גרפי נחשב לאחד מקורסי עיצוב הנחשבים והפופולאריים יותר. קורס עיצוב גרפי לוקח את התלמידים לעולם של גרפיקה ממוחשבת ומפגיש אותם עם תוכנות איכותיות ומקצועיות נושאי הלימוד המרכזיים במסגרת קורס עיצוב גרפי הינם:

למידת תוכנות גרפיות כמו פוטושופ, אילוסטרייטר, אוטוקאד, פריהנד וכו... בנוסף לימודי עיצוב גרפי כוללים בתוכם לימודים של ידע תיאורטי על נושאים כמו: דפוס, חשיבה יצירתית, שיווק ופרסום, עיצוב מוצר, פרזנטציה, איור וכו... גם כאן כמו בכל קורס מבין קורסי עיצוב הנלמדים במכללות ברחבי הארץ הניסיון הפרקטי שאותו רוכשים התלמידים הוא קריטי. כמובן שתיק העבודות של תלמידיהם במסלול לימוד עיצוב גרפי יהיה שוני לחלוטין מתיק עבודות של תלמידים בקורסי עיצוב אחרים. תיק העבודות הנוכחי יכלול עבודות ממוחשבות במגוון סביבות שונות בין אם הן דיגיטאליות (אתרי אינטרנט, תמונות ,רקעים וכו...) ובין אם הן בעולם האמיתי (כריכות ספרים, עיצוב כתבי עת, עיצוב עלונים ועוד).

 

מלבד קורסי עיצוב אלו קיימים עוד מגוון של קורסים יצירתיים אחרים והמטרה הסופית של כל מוסד לימודי הוא להכין את התלמידים לעבודה מקצועית ואיכותית בדיוק כפי שנדרש בשוק העבודה. על המתעניינים לשלוט בידע ולדעת לתפעל בזמן אמת, להכיר את התחום שבו הם עוסקים ולתת מענה איכותי לפניות ורצונות הלקוחות.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

בטיחות

הסמכת מנהלי משרדי הובלה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים