לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס בודקי חשמל סוג 1

קורס בודקי חשמל סוג 1


לימודי חשמלאי בודק

קורס בודקי חשמל סוג 1 הוא קורס מתקדם אשר מתאים לטכנאי חשמל אשר רוצים להתקדם ולפתוח לעצמם אפשרויות עבודה נוספות. לקורס יכולים להתקבל טכנאי חשמל אשר מחזיקים בתעודה שאושרה על ידי מה"ט (המכון להכשרה טכנולוגית). כמו כן על הטכנאים להיות רשומים בפנקס הטכנאים וברישיון חשמלאי טכנאי בתוקף ולהציג הוכחת ניסיון של ארבע שנות עבודה ומעלה.

 

קורס בודקי חשמל סוג 1 – מה לומדים בקורס

הקורס של בודקי חשמל נועד להעמיק את הידיעות של טכנאי החשמל בתחום וזאת כדי שיוכלו לשמש כבודקים של מתקנים ועבודות חשמל. במהלך הקורס מבצעים הכרות מעמיקה עם חוק החשמל ועם תקנות החשמל. בקורס עורכים הכרות עם עקרונות תכנון מתקני מתח נמוך ועם שיטות הבדיקה השונות של המתקנים.

בסיום הקורס המשתתפים יוכלו לגשת לבחינות בודק סוג 1 אשר מתבצעות תחת פיקוחו של משרד הכלכלה. המטרה של הקורס היא להכשיר את הטכנאים לבצע תכנון ובדיקה של מתקני חשמל במתח נמוך וכן להעניק להם ידיעות מקיפות בתחום מערך הגנות חשמל, העמסת מוליכים, מערכות של גנרטורים ואל פסק, הארקות, מובילים וכבלים.

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי בודק


קורס בודקי חשמל סוג 1 – אפשרויות העבודה

בסיום קורס בודקי חשמל סוג 1 יכולים הבוגרים שעמדו בהצלחה בבחינות לעסוק בתכנון ובביצוע בדיקות של מערכות חשמל במתח נמוך שהן עד לזרם של 80X3 אמפר במערכות של חשמל תלת פאזי.

 

בוגרי הקורס משתלבים בעבודה במפעלים שונים, במפקחים על מערכות חשמל (כמו למשל בפרויקטים של בניה), בעיריות, ארגונים ועוד. כיוון שלא כל מוסד אשר מכשיר ללימודי טכנאי חשמל מעביר גם קורס זה מספר הבודקים מסוג 1 קטן לעומת הטכנאים והדרישה שלהם לעבודה גבוהה. לרוב, ניתן למצוא את המכללות אשר מלמדות את הקורס בערים המרכזיות.

הקורס מאפשר לבוגרים לפתוח את עצמם בפני יותר אפשרויות עבודה וכן הם צפויים ליהנות מעלייה במשכורת (כאשר לרוב העבודה היא במשרה מלאה). כמובן, ככל שהוותק עולה ניתן לצפות למשכורות גבוהות יותר וכן ככל שמדובר בעבודה בארגון חזק יותר ניתן לצפות ליציבות. הקורס מעניק לבוגריו הזדמנויות עבודה נרחבות ומסלול התקדמות מעניין.

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי בודק סוג 3    חשמלאי בודק סוג 3      קורס חשמלאי מעשי     חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי ראשי     חשמל ראשי

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים