לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס דודי קיטור

 

קורס דודי קיטור


קורס מפעילי דודי קיטור והסקה

קורס דודי קיטור הוא קורס אשר מכשיר את הלומדים לעסוק בדודי קיטור והסקה, תחום חשוב בכל מפעל אשר מחזיק במערכות אלו. מפעל אשר מחזיק במערכות מחוייב להעסיק בכל משמרת מפעיל דודי קיטור ובלעדיו אסור למפעל להפעיל אותה.

 

כדי להפעיל את מערכות הדודים וההסקה יש להיות מפעיל שעבר קורס דודי קיטור ובנוסף על כך על המפעיל להיות בעל ידיים מיומנות וחוש טכני מפותח שהכרחיים למהלך העבודה. בין היתר תפקידו של המפעיל לדאוג לבדוק כי המערכות תקינות ולבצע במידת האפשר תיקונים נדרשים. מערכות אלו יכולות להיות מסוכנות מאד וכל זיהוי של מפגע יכול להיות הצלה של ממש.

 

 

how much it cost 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


factory


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה

 

דרישה לעבודה

תחום דודי הקיטור והסקה הוא תחום לו תמיד נדרשים עוד עובדים. כל מי שלומד ומקבל תעודה לעסוק בתחום יוצא לשוק עבודה שהולך ומתפתח. בנוסף לדרישה, התפקיד דורש קבלת אחריות ויישום של מיומנויות טכניות. מכאן ניתן להבין שלקורס מתאימים אנשים שמחפשים אחר שילוב של מקצוע טכני, מקצוע נדרש ומקצוע שיש בו נשיאת אחריות.

 

כמובן, כל מפעל אשר יש לו מערכות דודי קיטור והסקה מחוייב להעסיק עובד אשר הוכשר במסלול הכשרה תחת פיקוח של משרד התמ"ת והוא בעל תעודה מתאימה לצורך העבודה.

קורס דודי קיטור מעביר את התלמידים הכשרה תיאורטית ומעשית בה הם לומדים לעבוד עם סוגי הדודים השונים לרבות דודי שמן, דודי אויר ודודי קיטור. לאחר סיום הלימודים, הבוגרים יודעים לא רק להפעיל את הדודים אלא גם לזהות תקלות, לטפל בהן או לחילופין להתריע עליהן כשאין ביכולתם לבצע את הטיפול הנדרש. בין היתר לומדים בקורס גם על תקנות הבטיחות כדי שידעו לשמור על עצמם בעת העבודה וגם להגן על המפעל מפני תקלות בדוד.

 

אופי ההכשרה

קורס דודי קיטורהוא קורס שמתקיים תחת פיקוח משרד התמ"ת וההכשרה בו נחלקת להכשרה תיאורטית והכשרה מעשית. במסגרת ההכשרה התיאורטית לומדים על סוגי המערכות השונות, אופי העבודה שלן ובמסגרת העבודה המעשית לומדים על מערכות קיימות כיצד לתפעל אותן וכיצד לבצע תחזוקה מתאימה ובטוחה למערכות, לעובד ולמפעל.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים