לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשבי שכר בנתניה

קורס חשבי שכר בנתניה


לימודי חשבי שכר 

במידה ויש לכם רקע בהנהלת חשבונות, אתם מתגוררים באזור נתניה והשרון ומתעניינים להתקדם בעבודה, זה הזמן לברר אודות קורס חשבי שכר בנתניה. הקורס נערך בפיקוח של משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון בישראל ולכן התעודה הניתנת בסיום הלימודים תהיה גם היא בפיקוחם. הקורס פותח בפני רבים עולם של אפשרויות עבודה ומאפשר להם להתקדם גם בתפקיד, גם באופי העבודה וגם במשכורת.

 

קורס חשבי שכר בנתניה- אפשרויות עבודה

עבור אנשי מקצוע אשר עוסקים בתחום הנהלת חשבונות או מתעניינים בתחום, קורס חשבי שכר הוא הזדמנות להתקדם ולפתוח עוד אפשרויות עבודה. במהלך הקורס מתמקדים בעבודת חישוב השכר ולכן בין מקצועות הלימוד נמצאים: חישוב שכר, דיני עבודה, היבטים משפטיים בתחום השכר, ביטוח לאומי ועוד. עבודתם של חשבי השכר היא לחשב את שכר העובדים ולכן הם חייבים לשרת את הארגון ועובדיו על הצד הטוב ביותר. 


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


איפה כדאי ללמוד חשבי שכר ?

 

חשבי שכר

 

 קבל הצעות והשווה ...

 חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשבי שכר

חשבי שכר יכולים למצוא עצמם עובדים במפעלים, ארגונים גדולים, חברות של רואי חשבון וגם כפרילנסרים אשר נותנים שירות חיצוני עבור כל אותם גורמים. העבודה דורשת אחריות רבה למשכורתם של העובדים תוך מתן שירות מעולה לארגונים עצמם. על חשב השכר לקחת בחשבון את כל החומר הלימודי אותו אסף לאורך הלימודים וליישם אותו בפועל.

 

קורס חשבי שכר בנתניה- חשוב לדעת

חשוב לדעת כי בתחום לימודי קורס חשבי שכר ישנם קורסים מקיפים המתקיימים תחת פיקוח משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון וישנם קורסים מקוצרים אשר מתקיימים ללא פיקוח. מבחינת רמת ההכשרה לא ניתן להשוות בין השניים ובעוד שקורסים מפוקחים אורכים כ- 154 שעות לימוד, קורסים מקוצרים אורכים כ- 40 שעות לימוד ולכן פעמים רבות הם פחות נחשבים בראיונות עבודה וגם מבחינת אופציות השכר שמוצעות לבעלי התעודה. לימודים מקיפים של קורס חשבי שכר המתבצעים תחת פיקוח ידרשו מהבוגרים להיות נוכחים בלפחות 85% מהשיעורים, להגיש את כל המטלות לאורך הקורס ולעמוד בהצלחה במבחן מטעם לשכת רואי החשבון ומבחן מטעם משרד הכלכלה. מסלולים רבים של חשבי שכר מאפשרים לשלב בין עבודה ולימודים כיוון שהם מתקיימים במתכונת לימודי ערב.


 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים