לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשבי שכר חיפה

קורס חשבי שכר חיפה


לימודי חשבי שכר בחיפה

קורס חשבי שכר חיפה מתאים לאנשים אשר מתגוררים בחיפה והסביבה אשר מחזיקים ברקע בהנהלת חשבונות. הקורסים לחשבי שכר מתקיימים בפיקוח משרד הכלכלה והתעודה המתקבלת בסיום הלימודים היא באישור משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון בישראל. ישנם קורסים של חשבי שכר אשר מתקיימים גם ללא פיקוח של משרד הכלכלה ולכן התעודה תהיה גם בלי אישור שלו או של לשכת רואי החשבון. תעודות ללא חותמת שכזו יהיו לרוב פחות מוערכות בשוק העבודה והבוגרים יכולים למצוא עצמם במשכורות נמוכות יותר או בסיכויי קבלה פחותים מאלו שלמדו תחת פיקוח.


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


איפה כדאי ללמוד חשבי שכר ?

 

חשבי שכר

 

 קבל הצעות והשווה ...

 חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשבי שכר בחיפה


קורס חשבי שכר חיפה- תנאי קבלה והליך לימודים

על מנת להתקבל לקורס חשבי שכר על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ובעלי ידע ומיומנות בתחום הנהלת חשבונות. קורסים של חשבי שכר אשר מתקיימים תחת פיקוח של משרד הכלכלה יהיו לרוב באורך של 154 שעות (בעוד שקורסים ללא פיקוח יכולים להיות גם לאורך 40 שעות בלבד).

 

הקורס עצמו נועד להעניק ללומדים ידע וכלים בתחום חשבות השכר כולל לימוד ההיבט המשפטי של תחום השכר. בין הנושאים הנלמדים בקורס: דיני עבודה, מחשוב, ביטוח לאומי, דיני מס הכנסה, ביטוח סוציאלי ועוד. על מנת לסיים את הקורס בהצלחה על המשתתפים להיות נוכחים לפחות ב- 85% מהשיעורים, להגיש עבודות לאורך הקורס ולעמוד במבחנים חיצוניים של משרד הכלכלה (בחינה אחת עיונית ובחינה אחת מעשית) ובמבחן מטעם לשכת רואי החשבון.

 

קורס חשבי שכר חיפה- לימודים שמשלבים עבודה

מועמדים ללימודים אשר רוצים להרחיב את ידיעותיהם בניהול שכר ורוצים לעבוד תוך כדי הלימודים ימצאו שישנם מסלולים אשר מאפשרים להם לעשות זאת. מוסדות לימוד רבים יציעו לימודי ערב של פעם עד פעמיים בשבוע, לימודים אשר מאפשרים גם לאנשים מהתחום להתקדם בלימודים. בסיום הלימודים מקבלים הבוגרים אשר עמדו בכל הדרישות תעודה מטעם מוסד הלימודים ובחתימה של משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון בישראל. לאחר סיום הלימודים הבוגרים למעשה משכללים את היכולות שלהם לעסוק בתפקידם כמנהלי חשבונות ולכן הם יכולים גם להתקדם בתחום העבודה בקיים שלהם ובשכר אותו הם מקבלים.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים