לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשבי שכר תנאי קבלה

קורס חשבי שכר תנאי קבלה


לימודי חשבי שכר

קורס חשבי שכר תנאי קבלה

חשבי שכר אלו אנשים אשר תפקידם לבצע את חישובי המשכורות וזהו תחום בתוך הנהלת החשבונות וראיית החשבון. אנשים אשר אוהבים להתעסק עם חישובי כספים ומתעניינים בחוק ובדיני השכר, יוכלו לברר אודות קורס חשבי שכר תנאי קבלה. חשוב להבין כי ישנם מוסדות שונים של קורס חשבי שכר ולכן יכול להיות הבדל בין תנאי הקבלה, אורך הלימודים והתעודה הניתנת בסופם. קורס חשבי שכר מתקיים תחת פיקוחו של משרד הכלכלה ופיקוח של לשכת רואי החשבון בישראל והתעודה הניתנת בסיום הקורס תהיה מטעם מוסד הלימודים והמשרדים השונים. קורסים אשר לא מפוקחים יכולים להציע תנאי לימוד שונים, קורסים קצרים, אך התעודה שלהם תהיה ללא אסמכתא של הגורמים הללו.


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


איפה כדאי ללמוד חשבי שכר ?

 

חשבי שכר

 

 קבל הצעות והשווה ...

 חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשבי שכר


קורס חשבי שכר תנאי קבלה

על מנת להתקבל לקורס חשבי שכר על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד. נוסף לכך, מומלץ כי למועמדים תהיה גישה טובה לחשבון, יכולת סדר גבוהה וארגון. במהלך הקורס נלמדים כל נושאי חישוב השכר לרבות דיני מס הכנסה, דיני עבודה, חוק הביטוי הלאומי, ביטוח סוציאלי ובנוסף נלמדים נושאים החשובים לעבודה בפועל כמו למשל מחשוב ומערכות המשמשות בהנהלת חשבונות.

 

אנשים שמבררים אודות קורס חשבי שכר תנאי קבלה צריכים גם לברר אודות דרישות מהלך הלימודים וכיצד יוכלו לקבל את התעודה אשר תפתח בפניהם אפשרויות תעסוקה רבות. על מנת לקבל את התעודה על חשבי השכר לעתיד להיות נוכחים ב- 85% מהקורסים או יותר, להגיש עבודות במהלך הלימודים ולעבור מבחנים של מוסד הלימודים, לשכת רואי החשבון ומשרד הכלכלה.

 

עבודה בפועל

תפקידם של חשבי השכר הוא לדאוג למשכורות העובדים ולכן הם יכולים להשתלב בעבודה בארגונים, מפעלים, משרדי רואי חשבון או לעבוד כנותני שירות פרילנס. במהלך העבודה על החשבים לדאוג לבצע חישובי שכר לעובדים תוך כדי התחשבות בכל המרכיבים הרבים כולל חישוב ביטוח לאומי, מס בריאות, ביצוע חישובי פנסיה ועוד. האחריות על חישוב משכורת נכונה עבור העובדים היא בעלת משמעות גדולה בכל מפעל, ארגון או משרד והעבודה עצמה דורשת מהחשבים הכרות מעמיקה עם כל המרכיבים השונים בשכר וכן עבודה מסודרת ומאורגנת.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים