לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאות מעשית - לימודים בישראל

קורס חשמלאות מעשית

לימודי חשמלאי מעשי

חשמלאי מעשי הוא חשמלאי שלמד קורס חשמלאות מעשית והוא יכול לעבוד בתחום החשמל. החשמלאי המעשי יכול לבצע בפועל את כל עבודות החשמל במתקנים אשר המתח החשמלי שלהם נמוך ומגיע עד ל- 40 אמפר (ניתן לעבוד במערכות חד- פאזיות). החשמלאי המעשי מוסמך לבצע ולהתקין את העבודות בפועל ואינו יכול לחתום בעצמו על תוכניות החשמל.

 

החשמלאי המעשי עובד בתכנון, התקנה, מבצע עבודות תחזוקה ומפקח על מכשירי חשמל ביתיים. העלייה בשימוש במכשירים החשמליים הנמצאים בכל בית כמו למשל המזגנים, מכונות הכביסה, המדיחים ודומיהם, מעלה את הצורך בחשמלאים מעשים שיגיעו להתקין, לבחון את תקינות המכשירים ויבצעו תיקונים שלהם בעת הצורך. 


  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי מעשי

קורס חשמלאות מעשית מיועד לבוגרי 10 שנות לימוד אשר רוצים להשתלב במקצוע שהדרישה אליו הולכת וגוברת. הקורס עצמו מעניק לסטודנטים ידע רב בתחום החשמל. הין נושאי הלימוד עוברים הסטודנטים על יסודות האלקטרוניקה, מבוא לתורת החשמל, הכרות עם מכשירי החשמל הביתיים ועם מכשירי האלקטרוניקה התעשייתית. כמו כן לומדים הסטודנטים את החוקים והתקנות בתחום החשמל והם לומדים את כל אלו בהרצאות פרונטליות ובלימודי מעבדה שמעמידים אותם מול העבודה אותה יבצעו בסופו של דבר בפועל.

 

קורס חשמלאות מעשית מתקיים תחת פיקוחו של משרד התמ"ת והוא עונה על כל הקריטריונים הנדרשים לעבודה בפועל. הבוגרים אשר יעמדו בכל הדרישות השונות כולל עמידה במבחן הגמר של משרד התמ"ת יקבלו תעודת חשמלאי מעשי. הבוגרים יוכלו לעסוק בתחום החשמל כעובדים בחברות אשר נותנות שירותי חשמל שונים, בעבודה בחברת החשמל, בחברות אשר עוסקות בתחזוקת מבנים או כעצמאיים אשר מספקים שירות למשרדים, מבני מסחר ובתי דירות.

 

כל מי שרוצה ללמוד ולהשתלב בתחום שהדרישה אליו רק הולכת וגדלה מומלץ לו שישתלב בקורס חשמלאות מעשית. הלימודים עצמם משלבים בין לימודים תאורטיים ולימודים מעשיים המתקיימים במעבדה. המטרה היא שכל תלמיד יצא בסיום הלימודים כשיש לו יכולת לעבוד בפועל כבר מהיום הראשון לאחר שקיבל את התעודה. התעודה ניתנת בשילוב של המוסד המלמד יחד עם אישור של משרד התמ"ת וזאת לאחר שהתלמיד עמד בדרישות של שני הגורמים הללו.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים