לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאים

קורס חשמלאים

תחום החשמל מושך אליו יותר ויותר מתעניינים שפונים למסלולי לימודיי התעודה במטרה לרכוש מקצוע ספציפי שיוכל לשלב אותם בשוק העבודה. בוגרי קורס חשמלאים נהנים משוק עבודה שזקוק להם.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

 

 

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

 

  

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

  

חשמלאי ראשי

חשמלאי מתח גבוה

בקרים מתוכנתים PLC

חשמל ומתכת-ריתוך

טכנאי קירור ומיזוג אוויר

טכנאי שירות

טכנאי טלפונים סלולאריים

מנעולנים

  

 

 

קיימת דרישה מתמדת בחשמלאים איכותיים שסיימו קורס חשמלאים ויכולים לתת את שירותם במקצוענות ובטיחות. במסגרת לימודי החשמל במסלולי התעודה קיימים מספר קורסים:

 

קורס חשמלאים מעשי - קורס חשמלאי מעשי הינו הקורס הראשוני בדרג לימודי החשמל הקורס הוא מקצועי ואיכותי שמקנה לתלמידיו ידע עיוני חשוב וניסיון מעשי רב. הקורס מפוקח על ידי משרד התמ"ת – דבר ששומר על אופיו המקצועי ולא נותן למוסדות הלימוד את האפשרות להסיר נושאים מסוימים מתוכנית הלימודים.  קורס חשמלאים מעשי אורך כ516 שעות לימוד את הקורס ניתן למצוא במוסדות לימוד שונים הפרוסים ברחבי הארץ. לאחר שסיים הבוגר קורס חשמלאי מעשי בהצלחה הוא מקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד ורישיון חשמלאי עוזר שמלווה אותו כשנתיים בשוק העבודה ומגביל אותו לעבודה אך ורק בנוחכות חשמלאי מעשי לפחות. לאחר שנתיים מקבל הבוגר רישיון חשמלאי מעשי שמעניק לו את הסמכות לעבוד עצמאית במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר.

 

קורס חשמלאים מוסמך – זהו הקורס הנפוץ ביותר בקרב לומדי החשמל במסגרת לימודי התעודה. הקורס הינו קורס מקצועי מאוד שמעניק לסטודנט את הידע הדרוש לעבודה כמעט חופשית בשוק העבודה. לקורס חשמלאים מוסמך קיימים מגוון מסלולים שונים המחלקים את התלמידים על פי תנאי הקבלה:

 

קורס חשמלאי מוסמך לבעלי 10 שנות לימוד – 1260 שעות הנפרסות על פני תקופה של כשנתיים וחצי

 

קורס חשמלאי מוסמך לבעלי 12 שנות לימוד – 1080 שעות הנפרסות על פני תקופה של כ שנתיים

 

קורס חשמלאי מוסמך לבעלי רישיון חשמלאי עוזר – 800 שעות לימוד

 

קורס חשמלאי מוסמך לבעלי רישיון חשמלאי מעשי או תעודת גמר של קורס חשמלאי מעשי- כ483 שעות לימוד

 

כמו לימודי חשמל מעשי גם קורס חשמלאי מוסמך מפוקח על ידי משרד התמ"ת שדואג שהתלמיד יקבל את כל הידע הדרוש לו למען תחילת העבודה. קורס חשמלאים מגיע לתלמידים במתכונות לימודים נוחות שמאפשרות להם ללמוד ולעבוד בו זמנית אפילו במשרה מלאה. בוגרי קורס חשמלאי מוסמך מקבלים רישיון חשמלאי עוזר לתקופה של כשנה, לאחר מכן הם מקבלים רישיון חשמלאי מעשי שמאפשר לתקופה של שנתיים ורק אז מקבלים הבוגרים את רישיון החשמלאי המוסמך שמאפשר להם לעבוד עם מערכות חשמל תלת פאזיות עד 80 אמפר.

 

קורס חשמלאים ראשי – קורס חשמלאי ראשי הינו קורס מקצועי מאוד במסגרת לימודי החשמל והוא מיועד לבוגרי  קורס חשמלאי מוסמך שמעוניינים לשדרג את מחירם בשוק העבודה ולקבל את הסמכות להיות ראש צוות חשמלאים. הקורס עצמו אורך כ460 שעות לימוד. בוגרי קורס חשמלאי ראשי ראשיים לעבוד במערכות חשמל תלת פאזיות עד 200 אמפר.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק 1+2

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים