לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי בודק למהנדסי חשמל

קורס חשמלאי בודק למהנדסי חשמל

לימודי חשמלאי בודק סוג 3

קורס חשמלאי בודק למהנדסי חשמל או בשמו האחר קורס חשמלאי בודק סוג 3 למהנדסי חשמל, הוא קורס חשמלאים אשר מיועד במיוחד לבעלי רקע כמהנדסי חשמל. בודקי החשמל יכולים לבצע בדיקות חשמל במפעלים או במתקנים שונים לפי הדרישה של המקום. הבדיקות השונות של החשמל במתקנים השונים צריכות להתבצע אך ורק על ידי בעל מקצוע אשר יש לו רישיון של חשמלאי בודק מטעם משרד התמ"ת. עבור מועמדים שרוצים להיות חשמלאים בודקים עומדות מספר דרגות של רישיון אשר מצוינות במספרים מ- 1 עד- 3.

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי בודק סוג 3

במידה ואתם מעוניינים ללמוד את תחום החשמלאי הבודק, עליכם להיות בעלי רקע כהנדסאי חשמל או כטכנאים ובנוסף לכך להיות בעלי ארבע שנות ניסיון בתחום. מהנדסי חשמל יכולים להצטרף ללימודים במידה ויש להם שנה של ניסיון בתחום חשמלאי מהנדס. קורס חשמלאי בודק למהנדסי חשמל כולל את כל הנושאים החשובים ביותר עבור חשמלאים בודקים:

 

  • - תקנות החשמל- הוראות החשמל, בטיחות וגהות בחשמל.
  • - אחריות החשמלאי- תפקיד של החשמלאי הבודק ותחומי האחריות בהן הוא יכול לעבוד.
  • - בקרת מוליכים
  • - מכשור בחשמל- הכרות עם מכשירי מדידה, כבלים ועוד

 

כדי לסיים קורס חשמלאי בודק למהנדסי חשמל ולקבל תעודת חשמלאי בודק על המועמדים לעמוד בתנאים אשר הציב לפניהם מוסד הלימוד ויחד עם זאת עליהם לעמוד בדרישות משרד התמ"ת. על משתתפי הקורס להיות נוכחים לפחות ב- 20 בדיקות חשמל במבני מגורים (בתים או דירות) או בבתי עסק מסחרים. נוסף על כך, על המועמדים להיות נוכחים בלפחות 10 בדיקות חשמל במתקני תעשייה. הבדיקות השונות צריכות להתבצע תחת פיקוח של בודק מוסמך אשר יש לו דרג מתאים לכך. כמובן שבנוסף לכל אלה על המשתתפים בקורס לעבור את המבחנים השונים של משרד התמ"ת. הרישיון הניתן בסיום קורס חשמלאי בודק למהנדסי חשמל הוא תחת אישורו והסמכתו של משרד התמ"ת.

 

הלימודים עצמם מאפשרים לשלב בין עבודה ללימודים כאשר בסיום הלימודים יכולים החשמלאים לעבוד בתחום החשמל בביצוע בדיקות שונות בתעשייה או עבור הדיור הפרטי. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

בטיחות

הסמכת מנהלי משרדי הובלה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים