לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי בודק סוג 3 בחיפה

קורס חשמלאי בודק סוג 3 בחיפה


לימודי חשמלאי בודק

קורס חשמלאי בודק סוג 3 בחיפה הוא קורס אשר שמיועד למהדסים בחשמל שהינם מעוניינים להתקדם בעבודתם ולקחת אחריות על עבודות הכוללות בדיקות מתקני חשמל וסוגיהם הרבים. בשביל להצטרף למסלול הלימודים על המועמדים להיות בעלי דיפלומה מוכרת של מהנדסי חשמל כשהם רשומים במדור חשמל בפנקס המהנדסים.  בנוסף לכך וחשוב ביותר על המועמדים להיות בעלי רישיון מסוג חשמל מהנדס, עם וותק של לפחות שנה במקצוע ולקבל הפנייה של המנהל לענייני חשמל. אלו הם התנאים שמציב משרד הכלכלה שהינו המוסד המדיני האחראי לפיקוח על לימודים אלו.

 

מטרת הלימודים

קורס חשמלאי בודק סוג 3 בחיפה מאפשר לבוגרים לגשת למבחנים לקבלת רישיון בודק סוג 3 של משרד התמ"ת. על מנת לגשת למבחנים ולעבור אותם בהצלחה הלימודים כוללים את תחומי הלימוד הרלוונטיים שיאפשרו להם לבצע תכנון, בדיקה ופיקוח של מתקני מתח גבוה ומתח נמוך. כדי לעסוק בתחום יכירו המשתתפים בקורס את חוק החשמל ותקנותיו כולל יצירת מערך הגנות מפני חישמול, העמסת מוליכים, הארקות, מובילים ועוד. הבוגרים יכולים לעבוד בתחום בכל מתקני החשמל (זוהי הרמה הגבוהה ביותר של בודקי חשמל) ולהשתלב בשלל ארגונים וחברות הזקוקים להם.

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי בודק

 

קורס חשמלאי בודק סוג 3 בחיפה- תעסוקה בסוף הלימודים

בסיום הלימודים יכולים הבוגרים אשר עמדו בכל הדרישות לעבוד בתכנון, התקנה ופיקוח של מתקני חשמל במתח נמוך או גבוה. הבוגרים יכולים להשתלב בעבודות רבות כולל עבודה בעיריות, ארגונים, מפעלים וחברת החשמל. כל אותם מוסדות זקוקים לעובדים מקצועיים אשר יסייעו להם לשמור על מערכת החשמל ברמה הגבוהה ביותר. כיוון שלא כל מוסד לימודים מעביר גם קורס חשמלאי בודק (על סוגיו השונים) יש לחפש את הקורס בעיקר בערים הגדולות. ההשקעה בקורס יכולה לעלות בין 5000 ש"ח ל- 8000 ש"ח כששכר הלימוד תלוי במוסד הלימודים. ההשקעה לרוב משתלמת מאד כיוון שהשוק זקוק לחשמלאים בודקים מסוג 3 אשר יבצעו עבודות פיקוח ותכנון של כל מתקני החשמל. כמו כן כיוון שמדובר על קורס מתקדם ניתן להבין כי ישנם יותר חשמלאים ומהנדסי חשמל מאשר בודקים ולכן הדרישה לאנשי מקצוע בעלי מיומנות וידע גבוהה מאד. 

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים