לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי ראשי חיפה

קורס חשמלאי ראשי חיפה

 

לימודי חשמלאי ראשי

קורס חשמלאי ראשי חיפה – רקע כללי :

כחלק מלימודי החשמל נחשבים לימודי חשמלאי ראשי כלימודים מתקדמים ואיכותיים ביותר אשר בהחלט מעניקים אפשרויות קידום לבוגרים שסיימו את הלימודים ורוצים להשתלב במגוון משרות עבודה שונות בשוק העבודה. חשמלאי ראשי הינו האחראי על צוות החשמלאים. באחריות זו נכללת החשיבות לביטחון העובדים, הספק העבודה, יעילות העבודה וכדומה... מלבד אחריותו הגבוהה של החשמלאי הוא רשאי לעסוק במתקנים חשמל בזרם גבוה יותר מחשמלאי מוסמך, רישיונו מותיר לו לעבוד עם מערכות חשמל תלת פאזיות בזרם של עד 250 אמפר! (בעוד שחשמלאי מוסמך מורשה עד 300 בלבד). על כן, מוצא החשמלאי הראשי תעסוקה מתמדת בשוק העבודה והוא נחשב למצרך נחוץ ויקר.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאי ראשי

 

 פנייה למוסדות לימוד

 

פנייה ממוסדות לימוד

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי ראשי

 

קורס חשמלאי ראשי חיפה – 2 מסלולי לימוד :
בשביל ללמוד קורס חשמלאי ראשי על המועמד לעמוד בדרישת הסף הבסיסית שכוללת מעבר קורס חשמלאי מוסמך. אם המתעניין הינו בוגר קורס מוסמך, ובעל רישיון חשמל בדרגת מוסמך כלומר, לאחר שהוכיח ניסיון בשוק העבודה כחשמלאי עוזר וחשמלאי מעשי אזי רשאי המתעניין להצטרף למסלול הקצר בתוכנית הלימודים הכולל 480 שעות לימוד בסה"כ. במידה והמתעניין הינו בוגר טרי של לימודי חשמלאי מוסמך בעל תעודת הסמכה אך עדיין ללא הרישיון הדרוש הוא מותאם למסלול ארוך יותר הכולל 600 שעות לימוד שבהם שמים דגש רב על עבודה פרקטית שנחוצה לחשמלאי הצעיר.

 

קורס חשמלאי ראשי חיפה – מתכונת הלימודים :

מכיוון שידוע לכל שזהו קורס המבוקש ונלמד על ידי אנשים בוגרים, בעלי משפחה וקריירה הקורס מוגש במתכונות נוחות ביותר הכוללות לרוב מפגשי ערב בתדירות של פעם עד פעמיים בשבוע לתקופה של כשנה.

 

קורס חשמלאי ראשי חיפה – איפה לומדים ?

העיר חיפה כוללת מספר רב של מכללות מקצועיות ואיכותיות אשר מציעות את לימודי החשמל במוסדותיהם. אומנם לא כל מכללה אשר מציעה קורסי חשמל בסיסיים מתמחה גם בלימודי החשמלאי הראשי אך ניתן למצוא אותם ביתר קלות על ידי הרשמה בחלונית שלמעלה. אנו כבר נדאג לספק לכם את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

בטיחות

קורס מדריכי מלגזה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס מתח גבוה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים