לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמל

קורס חשמל

שוק העבודה זקוק לחשמלאים מנוסים ומקצועיים שעברו בהצלחה קורס חשמל כזה או אחר באחת המכללות או בתי הספר בארץ. הרגישות והסיכון במקצוע מחייבת את החשמלאים לפנות למוסדות הלימוד השונים וללמוד קורס חשמל כזה שיעניק להם את ההיתרים לעבוד במערכות החשמל בהם התכוונו לעסוק.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

מחפש איפה לללוד קורס חשמלאי מוסמך?

 

בפניך שתי אפשרויות:

 1.   לפנות למוסד לימוד לקבלת הצעה

 2.   מוסדות לימוד פונים אליך בהצעות הכי משתלמות 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קיימים מגוון של מסלולי לימוד בתחום החשמל שיעניקו לבוגריהם רישיון עבודה חוקי  ואת הידע והניסיון להם הם זקוקים בשביל להבטיח עבודה בטוח, מקצועית ויעילה. 

 

קורס חשמל משעי - קורס חשמל הינו קורס איכותי ומקצועי שמקנה לתלמיד את הידע הדרוש לו מבחינה תיאורטית ואת היכולת לתרגל מבחינה מעשית. הקורס מפקוח על ידי משרד התמ"ת שמקפיד על דגשים מסוימים  בתחום ובכך מבטיח את יעילותו כשקובע איזה נושאים צריכים להילמד, כמה זמן יושקע בעבודות מעשיות שיתרגלו את התלמידים. הקורס אורך כ516 שעות לימוד הנפרסות על פני תקופה של כשנה – שנה וחצי. לאחר סיום הקורס בהצלחה זוכה הבוגר לקבל רישיון חשמלאי עוזר שמלווה אותו כשנה בשוק העבודה ומגביל אותו לעבודה בצוות עם חשמלאי אחר (בעל רישיון חשמלאי מעשי לפחות), לאחר שנתיים מקבל הבוגר את רישיון החשמלאי המעשי שמעניק לו את הזכות לעבוד כעצמאי במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר.

 

קורס חשמל מוסמך - קורס חשמל הינו הקורס הנפוץ בין קורסי החשמל השונים בקרב לימודי התעודה. לימודי חשמלאי מוסמך הינם לימודים מקצועיים ומעמיקים שנותנים לתלמיד את הידע שדרוש לו למען טיפול איכותי במערכות חשמל שונות. לקורס יש מספר מסלולים שונים המחלקים את תלמידיהם עקב תנאי קבלה שונים בכל מסלול. קיים מסלול של קורס חשמל מוסמך לאלו שהם בעלי 10 שנות לימוד והינם נכנסים למסלול של 1260 שעות לימוד שנערך כשנתיים וחצי. המסלול השני והנפוץ ביותר הוא קורס חשמל מוסמך לבעלי 12 שנות לימוד. קורס זה בעל 1080 שעות לימוד הנפרסות לתקופה של כשנתיים. אלו שמחזיקים ברישיון חשמלאי עוזר נהנים מקורס חשמל מוסמך בהיקף של 800 שעות לימוד. בעלי רישיון או תעודת חשמלאי מעשי זכאים לקבל את המסלול הקצר ביותר של קורס חשמל מוסמך שהינו בעל 483 שעות לימוד. המכללות ובתי הספר השונים מבינים את הצורך הקיים ללימודים גמישים ולכן ניתן למצוא את מסלול לימוד חשמלאי מוסמך במתכונות שונות של- לימודי בוקר, ערב וימי שישי כך שיאפשרו לסטודנט ללמוד, לעבוד ולנהל אורך חיים רגיל בו זמנית. לאחר סיום הקורס בהצלחה מקבלים הבוגרים תעודת חשמלאי עוזר שמשודרגת לאחר שנה לרישיון חשמלאי מעשי ולאחר שנתיים כחשמלאים מעשי זוכים לרישיון חשמלאי מוסמך שמעניק את הזכות לעבודה עצמאית במערכות חשמל תלת פאזיות עד 80 אמפר.

 

עבור לרשימת ההצעות

  

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

  

חשמלאי ראשי

חשמלאי מתח גבוה

בקרים מתוכנתים PLC

חשמל ומתכת-ריתוך

טכנאי קירור ומיזוג אוויר

טכנאי שירות

טכנאי טלפונים סלולאריים

מנעולנים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

בטיחות

 קורס מלגזה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים