לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס מדריכי מלגזות בצפון

 

קורס מדריכי מלגזות בצפון

קורס מדריכי מלגזות בצפון מכשיר נהגי מלגזות בעלי ניסיון ורקע מתאים להיות מדריכים של נהגי המלגזות הבאים. הקורס מציע לבעלי רקע מתאים; מורים לנהיגה, ממונה בטיחות, קב"ט תעבורה אשר צברו ותק של 3 שנים או יותר על מלגזה, ללמוד כיצד להכשיר את הדור הבא של נהגי המלגזות.

 

על מנת להתקבל כתלמיד קורס מדריכי מלגזות בצפון, יש להיות בעל רשיון ונסיון בנהיגה במלגזה, בעל הרקע שצוין וכן לעבור מבחן נהיגה מעשי במלגזה ולעבור ועדת קבלה, טרם ההתקבלות לקורס עצמו.

 

קורס מדריכי מלגזות בצפון מכשיר מדריכים ומעביר אותם את כל תחומי הידע אותו חשוב שידעו להעביר הלאה. בין היתר נלמד בקורס אודות מכשירי המלגזות השונים, פקודות הבטיחות בעבודה על מלגזה, הכרה עם אביזרי ההרמה השונים הקיימים בתחום, פיזיקה של המנוף- מומנט ויציבות וכן לומדים כיצד להעביר את הידע באופן מקצועי הלאה.

 

בתום הקורס יכול בוגר אשר עבר את ההכשרה בהצלחה ועמד בתנאים במלואם ובהצלחה, להכשיר נהגי מלגזה במקומות המתאימים לכך. תפקיד זה הוא בעל אחריות היות והמלגזה משרתת ביום יום מפעלים וארגונים רבים, אך היא גם נושאת אחריות וסיכונים בעבודה. יש להכשיר את הנהגים לדעת כיצד להתנהל מול האספקטים השונים של עבודת המלגזה. החל מנהיגה בטוחה ועד לביצוע חישובים והתנהלות מלגזה בטוחה דרך הרמה מתאימה ונהיגה בטוחה.

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

במהלך הקורס, עוברים התלמידים דרך כל התחומים אותם יצטרכו להעביר בעתיד. ישנה חשיבות רבה להכשרת מדריכים כיוון שאלו יעבירו את כל כללי הבטיחות וכל המידע לנהגים הרבים המשמשים היום כנהגי מלגזות.

 

נהגי המלגזות מגיעים לקורס לאחר שרכשו ידע בנהיגה, אך אין זה אותו הדבר. חשוב ללמוד בקורס נהגי מלגזה כיצד לנהוג בכלי הרכב השונים, כיצד לחשב משאות ולסחוב אותם על כלי ההרמה השונים. חשוב שהנהגים יבינו כיצד ישמרו על בטיחותם ובטיחות הסובבים אותם וחשוב שיכירו וידעו לבצע חישובים פיזיקליים של מומנט וידעו לחשב את יציבות המנוף והמלגזה עצמה.

 

תפקידו של מדריך המלגזה חשוב כיוון שהוא זה שמעביר הלאה את כל הידע והוא זה שיכשיר את הנהגים להיות מוכנים לעבודה ולנהל אותה בבטחה.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס מלגזה            קורס מלגזה     קורס ממונה בטיחות בעבודה  ממונה בטיחות

קורס מפעילי דודים  מפעילי דודים     קורס בקרים מתוכנתים           בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

מרכז
עבור

בטיחות

קורס מפעיל מכונות ניידות צ.מ.ה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים