לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס מלגזה בחיפה - לימודים בישראל

 

קורס מלגזה בחיפה


לימודי נהיגה מעשית במלגזה בחיפה

קורס מלגזה בחיפה מתאים לתושבי חיפה והצפון אשר רוצים לקבל מקצוע שנדרש היום בכל מפעל. המועמדים לקורס יכולים להיות חלק מהתעשייה עצמה או כאלו שרוצים להשתלב בה כשעליהם להיות בוגרים מעל גיל 18 ובעלי רשיון נהיגה ישראלי בתוקף לרכב פרטי או לטרקטור.

 

קורס הנהיגה אורך יומיים כשהיום הראשון הוא יום לימוד תיאורטי בו לומדים אודות סוגי המלגזות השונות, מתקני ההרמה הקיימים, פיזיקה של ההרמה ואת כללי הבטיחות שחשובים בעת הנהיגה על המלגזה והיום השני לקורס הוא יום לימודים מעשי בו נוהגים על מלגזה בשטח בית הספר לנהיגה.

 

ביום הקורס השני מתנסים התלמידים בנהיגה בין מכשולים, העמסה ופירוק של מתקנים ובמשימות הרמה שונות כל ידי המלגזה. הקורס מיועד להכשיר את הנהגים לתפקיד חשוב בכל מפעל. לאחר סיום הקורס ותחילת העבודה יעבור כל נהג מלגזה ריענונים אחת לשנה למשך שלוש שעות, לפי הקביעה בחוק.

 

קורס מלגזה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 


קורס מלגזה 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

קורס מלגזה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי נהיגה מעשית במלגזה בחיפה


קורס מלגזה בחיפה- עבודה לאחר הקורס

המלגזה היא כלי עבודה והיא משמשת היום את כל אחד מענפי התעשייה. המלגזה מאפשרת להעביר סחורות ממקומות שונים במפעל מצד לצד או להעמיס את הסחורה והרכיבים על המדפים או על המשאיות אשר מגיעות למפעל.

 

על אף שהמלגזה היא חלק בלתי נפרד מכל מפעל, יש שנוטים לראות בה כלי עבודה בלבד. המלגזה היא חלק חשוב מאד מהמפעל וכמו כן אם היא מופעלת על ידי נהג לא אחראי, היא עלולה להוות סכנה של ממש. כל נושאי הבטיחות אשר נלמדים במהלך הקורס או הריענון חייבים להתבטא בעת הנהיגה בשטח.

 

בוגרי קורס מלגזה בחיפה יכולים למצוא עצמם משתלבים במפעלים שונים ברחבי הארץ בתפקיד חיוני למפעל. הלימודים מאפשרים לבעלי רשיון נהיגה או רשיון על טרקטור לקבל היתר 129 אשר מאפשר להם להפעיל מלגזות עד 20 טון ואילו בעלי רשיון לרכב משא יוכלו לקבל היתר 130 שמאפשר נהיגה ללא מגבלות משקל.

 

לאחר סיום הלימודים יעבור כל נהג מידי שנה ריענון למשך שלוש שעות. במהלך הריענון יעבור הנהג על כללי הבטיחות, יכיר מושגים חדשים וחידושים בעולם המלגזות.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

מרכז
עבור

בטיחות

קורס מפעיל מכונות ניידות צ.מ.ה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים