לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ממונה בטיחות בחיפה - לימודים בישראל

 

קורס ממונה בטיחות בחיפה


לימודי בטיחות וגהות בעבודה

תפקידו של הממונה על הבטיחות בעבודה הוא תפקיד חשוב מאד ואחראי במפעל. כל מפעל אשר מעסיק חמישים עובדים ומעלה מחוייב להחזיק ממונה בטיחות שתפקידו באופן כללי הוא לדאוג לשלומם של העובדים במפעל. על מנת שממונה הבטיחות יוכל לעבוד בתחום עליו להיות בעל הכשרה מתאימה לכך ומי שגר בצפון מוצא שהטוב ביותר עבורו הוא לעבור קורס ממונה בטיחות בחיפה.

 

קורס ממונה בטיחות בחיפה מאפשר לבעלי תואר בתחומי ההנדסה, טכנולוגיה והכשרות דומות ללמוד ולהתקדם לתפקיד הממונה על הבטיחות. בין היתר יכולים להתקבל לקורס בעלי תואר ראשון בתחומי הנדסה, טכנולוגיה ומדעי הטבע אשר צברו שנתיים בעבודה בתחום מיום סיום התואר. עוד יכולים להתקבל ללימודים הנדסאים וטכנאים בצברו שלוש שנים או יותר במקצוע מאז סיום הלימודים ובנוסף לכך חסרי התארים המתאימים יכולים לבחון קבלת אישור חריג מטעם מפקח העבודה ללימודים. קורס ממונה בטיחות בחיפה מתקיים תחת פיקוחו של משרד התמ"ת והתעודה ניתנת באישורו.

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ממונה בטיחות בעבודה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי בטיחות וגהות בעבודה


נושאי הלימוד

לימודי ממונה בטיחות מוציאים לשטח עובדים אשר מוכנים לעבוד בשטח. תפקידו של הממונה על הבטיחות מתחלק לשלושה מישורים עיקריים: זיהוי סיכונים לעובדים, מניעת סכנות ובחינת תאונות עבודה.

 

זיהוי סיכונים- במסגרת לימודי ממונה על הבטיחות לומדים זיהוי ואיתור סכנות לעובדים, עבודה מול חומרים מסוכנים כמו חומרים כימיים, סכנות חשמל וגם זיהוי מפגעים ארגונומיים אשר עלולים לפגוע בעובד במהלך יום העבודה.

 

מניעת סכנות- במהלך הקורס לומדים על עבודה בגובה וכיצד למנוע את הסכנות שלה, כיצד לשנע בבטחה חומרים מסוכנים, כיצד ובפני מי להתריע כאשר נמצאה סכנה וכן מעבירים הדרכות בטיחות לעובדים עצמם.

 

בחינת תאונות עבודה- היה וקרתה תאונה במסגרת העבודה זה מתפקידו של הממונה על הבטיחות לבצע חקירה. עליו לחקור את הגורמים לתאונה, כיצד היה ניתן למנוע אותה ולתת למפעל דו"ח פעילות שתמנע את הישנות התאונה. הקורס מכשיר את הממונה כיצד לחקור את התאונה וכיצד להעביר את הדו"ח עליה.

 

תפקידו של הממונה על הבטיחות הוא תפקיד אחראי ומשמעותי במפעל אשר דורש ראיה רחבה על על הפעילויות המתקיימות במפעל. תושבי הצפון שרוצים להתקדם לתפקיד זה בוודאי ישמחו לשמוע על קורס ממונה בטיחות בחיפה.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

בטיחות

קורס מדריכי מלגזה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס מתח גבוה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים