לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ממונה בטיחות בירושלים

 

קורס ממונה בטיחות בירושלים


לימודי ממונים על בטיחות בעבודה

קורס ממונה בטיחות בירושלים הוא קורס אשר מיועד לתושבי ירושלים והסביבה או אלו אשר מתכננים לעבור לאזור, להשתלב באחד מהמפעלים כממונים על הבטיחות. הממונים על הבטיחות בעבודה מחזיקים בתפקיד חשוב של דאגה לשלום העובדים והמפעל. התפקיד של הממונה על הבטיחות רואה את כל חלקי העבודה השונים ודומה לעיתים לנביא שמסוגל לראות את הבאות= הסיכונים, אך גם למנוע אותם מהעובדים.

 

כל מפעל אשר מחזיק 50 עובדים ומעלה מחוייב להחזיק עובד בתפקיד ממונה בטיחות. על העובד להיות בעל ההכשרה המתאימה לכך. במהלך ההכשרה לומד הממונה כיצד לבצע את שלושת תפקידיו העיקריים שהם זיהוי מפגעים ומניעת פגיעות, הדרכת עובדים לבטיחות וביצוע דו"חות במקרה של תקריות.

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ממונה בטיחות בעבודה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי ממונים על בטיחות בעבודה

 

קורס ממונה בטיחות בירושלים- מי מתאים

קורס ממונה בטיחות בירושלים מתאים למי שגר בירושלים וסביבתה ורוצה להשתלב במפעל בתפקיד מרכזי שיכול להגן על העובדים והמפעל עצמו. על מנת להתקבל לקורס יש להיות בעל רקע מקדים הכולל תואר בתחומי ההנדסה או הטכנולוגיה עם ניסיון של שנתיים ומעלה בעבודה מיום סיום התואר. לקורס יוכלו להתקבל גם הנדסאים או טכנאים אשר צברו ניסיון של שלוש שנים ומעלה מסיום התואר. אלו שאין להם את הרקע הנ"ל יוכלו לבדוק קבלת אישור ללימודים מול מפקח העבודה הראשי.

 

מבחינת אישיות לעבודה זו מתאימים אך ורק אנשים שאכפת להם מאנשים אחרים ומהארגון, בעלי "ראש גדול" וראיה של הפרטים הקטנים והגדולים. בין תפקידיו של הממונה על הבטיחות נמצאים גם יכולת לזהות ארגונומיה שעלולה לפגוע בבריאותו של העובד.

 

מה עושים לאחר סיום קורס ממונה בטיחות בירושלים

לאחר סיום לימוד ממונה בטיחות בעבודה ועמידה בתנאים השונים מקבלים תעודת גמר שמאפשרת להשתלב במפעלים שונים כממונה בטיחות. בין תפקידיו של הממונה נמצאים איתור מפגעים, הדרכת עובדים לבטיחות והפקת דו"חות במקרה של פגיעות בעבודה.

 

בתום הלימודים יודע הממונה על הבטיחות לזהות מפגעי חשמל, מדרגות, סכנות במפעל, סיכונים של חומרים כימיים ועוד. הממונה יידע להתריע בפני העובדים ובפני ההנהלה כיצד למנוע את המפגעים השונים וכיצד לעבוד באופן בטוח בעבודה. נוסף לכך, ינחה הממונה על הבטיחות את העובדים כיצד להגן על עצמם ועל העובדים שסביבם.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים