לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס נהג אוטובוס בצפון

קורס נהג אוטבוס בצפון

 

לימודי נהיגה על אוטובוס 

קורס נהג אוטובוס בצפון פותח בפני אנשי הצפון אפשרות לרכוש לעצמם מקצוע נדרש. הדרישה לנהגי אוטובוס בחברות הציבוריות או הפרטיות היא גבוהה למדי וכוללת נהיגה במסלולים הקבועים של התחבורה הציבורית, הובלת טיולים ברחבי הארץ והסעת ילדים למוסדות הלימוד השונים. הקורס הוא ייחודי ומכשיר נהגים לאוטובוסים או מיניבוסים. כדי להתקבל לקורס נהג אוטובוס יש להביא פנה ממשרד הרישוי, להיות תושבי הארץ ובעלי רישיון נהיגה בתוקף מזה שנתיים או יותר. נוסף לתנאים אלו יבקש מוסד הלימוד מהמועמדים להביא תעודת יושר מהמשטרה. תעודה זו מעידה כי למועמדים אין עבר פלילי וכי אין להם עברות תנועה חמורות. 

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

Private bus

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי נהיגה על אוטובוס 

 

מהלך הלימודים

קורס נהג אוטובוס בצפון כולל לימודים בתחום דיני התעבורה, ידיעת הארץ, אזרחות, אנגלית (בסיסית ושימושית לנהיגה עם תיירים), עזרה ראשונה, כיבוי אש, זיהוי אמצעי חבלה, הסעת ילדים, תקשורת בין- אישית ועוד נושאים שונים. נוסף ללימודי התיאוריה השונים הלימודים כוללים נהיגה מעשית על אוטובוס בהשגחתו של מורה נהיגה מתאים. לאחר לימודים אלו מועמדים אשר יבחרו בכך יוכלו לגשת ללימודי נהיגה על רכב משא כבד.

 

הלימודים עצמם מתקיימים בהתאם לדרישות של משרד התחבורה והבוגרים אשר יעמדו בכל דרישות הגמר בהצלחה יקבלו את הרישיון הנדרש ויוכלו לעבוד מיד כנהגי אוטובוס או מיניבוס.

 

קורס נהג אוטובוס בצפון- אפשרויות תעסוקה

רוב בוגרי קורס נהג אוטובוס בצפון ישתלבו בחברות השונות כאשר חלקם יעבדו כפרילנסרים עבור החברות השונות. אפשרויות העבודה הן בחברות הנהיגה הגדולות, הציבוריות ולעבוד כנהגים במסלולים השונים של התחבורה הציבורית והם יכולים להשתלב בחברות הפרטיות, הגדולות או הקטנות, להסיע תיירים, מטיילים וילדים.

 

העבודה בנהיגה באוטובוס יכולה להיות מהנה מאד עבור כל מי שאוהב לנהוג ורוצה להכיר את הארץ לאורכה ולרוחבה. העבודה דורשת סבלנות רבה, ריכוז והקשבה לכללי התחבורה השונים כשהאחריות המוטלת על כתפי הנהגים גבוהה למדי. כיוון שהדרישה לנהגי אוטובוס גבוהה למדי, מוצאים עצמם הבוגרים מהר מאד באחת החברות ונהנים לרוב מתחושת ביטחון שאין עליהם לדאוג לעבודה. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים