לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס נהג רכב ציבורי בצפון

קורס נהג רכב ציבורי בצפון

 

לימודי נהיגה על רכב ציבורי באזור הצפון

 

קורס נהג רכב ציבורי בצפון

במידה ואתם גרים בצפון ומחפשים לימודים אשר יקנו לכם עבודה למשך חייהם, כדאי מאד שתבררו אודות קורס נהג רכב ציבורי בצפון. הקורס מתקיים תחת פיקוחו של משרד הכלכלה והוא נועד להכשיר נהגי רכב ציבורי כמו נהגי אוטובוסים, נהגי מוניות ורכבים דומים. קורס נהג רכב ציבורי בצפון מכשיר למקצוע אשר הדרישה אליו רק הולכת וגוברת. אם אתם רוצים לדעת עד כמה גדולה הדרישה לתחום כל שעליכם לעשות הוא לבחון את מודעות הדרושים הרבות ולהשתכנע שאכן מדובר במקצוע נדרש. 

 

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

Public vehicle

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי נהיגה על רכב ציבורי באזור הצפון

 

אודות הקורס

קורס נהג רכב ציבורי בצפון מכשיר נהגים והוא משלב בין לימודים מעשיים ללימודי תיאוריה. הלימודים המעשיים כוללים נהיגה על הרכב הנלמד ולימודי התיאוריה כוללים הכרות עם דיני וחוקי התנועה החלים על נהגים ברכב ציבורי, הכרות עם נהלי הבטיחות, התמודדות במצבי חירום, עזרה ראשונה, הסעת ילדים ועוד. על מנת להתקבל לקורס על המועמדים להיות בעלי רישיון נהיגה בתוקף (כאשר חלק ממקומות הלימוד יתנו את הקבלה לקורס בוותק מינימלי של שנות נהיגה) כשלרוב יתבצע גם ראיון קבלה או מבחן לפני הקבלה לקורס.

על מנת לסיים את הקורס ולעבוד כנהגים ברכב ציבורי יהיה עליכם לעבור בחינות גמר מעשיות ותיאורטיות. לאחר סיום הלימודים ומעבר של כל הבחינות הנדרשות תוכלו להתחיל לעבוד באחד המקצועות שהדרישה אליהם רק הולכת וגדלה. הלימודים והבחינות מתקיימים תחת פיקוחו של משרד התחבורה ומקבלים בסיום הלימודים והבחינות רישיון המאפשר להם לעבוד בתחום.

 

עבודה כנהג רכב ציבורי

על מנת להתקבל לקורס נהג רכב ציבורי יש לחשוב גם על העבודה בעתיד. העבודה מתאימה לאנשים אשר אוהבים לנהוג ושמוכנים לקחת על עצמם אחריות לנוסעים שיעלו לרכב. הנהיגה על רכב ציבורי דורשת להעניק יחס ראוי לנוסעים ולעתים להתמודד עם מצבים מורכבים עם הנוסעים כמו גם קולות רמים של ילדים. כל המצבים נלמדים כמובן במהלך הקורס, אך אין די בלימודים ויש צורך גם ברצון לעבוד עם אנשים ולנהוג לאורכה ולרוחבה של הארץ בסבלנות. בוגרי קורס נהג רכב ציבורי בצפון משתלבים כנהגים בחברות ציבוריות וחברות פרטיות, גדולות או קטנות. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים