לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ניהול רשתות בחיפה

קורס ניהול רשתות בחיפה


לימודי מחשבים בצפון

קורס ניהול רשתות בחיפה מתאים לתושבי חיפה והסביבה אשר שרוצים לנהל ולתפעל רשתות תקשורת בארגונים שונים ובתעשיית ה- IT. הרשתות הן התקשורת היום של כמעט כל סביבת עבודה וכשהרשתות עובדות כראוי העבודה מתבצעת במלואה. כשרשתות התקשורת של העבודה או הארגון אינן פועלות כראוי הן עלולות לשבש מהלכי עבודה ואף להוביל למצב אשר פוגע בה.

 

על מנת שהרשתות במקום העבודה או הארגון יעבדו כראוי יש צורך במנהל רשתות או מפעיל רשתות כמו לדוגמה בוגר קורס ניהול רשתות בחיפה. במהלך הקורס נלמדים כל הנושאים הנדרשים להקמה, ניהול, תחזוקה ופתרון בעיות של רשתות תקשורת. 


 how much it cost

 עלות קורס ניהול רשתות בארץ משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

 

בין 5,000 ל- 8,000 ש"ח – מסלול קצר כ- 150-300 שעות  

בין 9,000 ל- 13,000 ש"ח – מסלול מוארך עד 400 שעות

בין 15,000 ל- 20,000 ש"ח – מסלול מעמיק (לרוב דו שנתי) מעל 400 עד 600 שעות

המשך לסקירה מלאה...

  

computer network

 

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי מחשבים בצפון

הקורס מלמד כיצד ליצור רשתות ולהפעיל עמדות פרטיות בארגון. כיצד ליצור הרשאות משתמשים שיובילו למערכת בטוחה ומוגנת. כיצד לתכנן את המערכת ולמנוע עומסים מיותרים וכיצד לאתר תקלות במערכת הכללית או בכל עמדה. הלימודים מאפשרים לבוגרים לעבוד עם מערכות הפעלה שונות ולבצע ניהול של רשתות מסוגי חומרה שונים.

 

לקורס מוזמנים להגיע מועמדים בעלי ידע במחשבים ואנגלית בסיסית ומעלה. רצוי כי למועמד תהיה גישה טובה בתחום הטכני ועניין בעבודה מול מחשבים. לאחר סיום קורס ניהול רשתות בחיפה מקבלים אלו שעומדים בתנאים תעודת הסמכה שמאפשרת להם לעבוד בתחום רשתות התקשורת.

 

לאחר סיום הלימודים ניתן להשתלב בתחום ה- IT בתחזוקה, הקמה או ניהול של רשתות. יש שיבחרו לאחר הלימודים להמשיך ללמוד קורסים נוספים בתחום המחשבים ואת זה יוכלו הבוגרים לעשות בשילוב עם העבודה. מקומות עבודה בהם יכולים להשתלב הבוגרים הם חברות היי טק, ארגונים גדולים, חברות אינטרנט ועוד.

 

כל מי שרוצה ללמוד מקצוע מעשי אשר הדרישה אליו הולכת וגוברת מוצא כי הלימודים של ניהול הרשתות נותנים לו הכשרה מתאימה לעבודה מול מחשבים בארגונים גדולים ויכולת להתחיל לעבוד מייד. לאחר סיום הלימודים יהיו שימצאו עניין רב בתחום וירצו להמשיך ללמוד קורסים נוספים בתחום המחשבים. גם אלו שימשיכו ללימודים מתקדמים יגלו כי התעודה של ניהול רשתות מאפשרת להם לשלב לימודים ועבודה וכי הלימודים העניקו להם ידע רב אותו הם יכולים לפתח.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו2

מרכז
עבור

מכינות ייעודיות

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך אלקטרודה ו-CO2

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים