לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס עוזר חשמלאי - לימודים בישראל

קורס עוזר חשמלאי


הכשרת חשמלאים בסיסית

עולם החשמל הוא תחום מרתק מאד וכל מי שמעוניין להתחיל לעבוד בו מוצא כי עומדות לפניו שפע של הזדמנויות עבודה ואפשרות להתקדם בתחומים השונים. ישנן דרגות שונות של חשמלאים כאשר כל אחד יכול לעסוק במסגרת שהרישיון שלו מאפשר לו. למשל חשמלאי מוסמך יכול לבצע עבודות של מתח נמוך עד ל- 80X3 אמפר ואילו חשמלאי מתח גבוה יכול לבצע עבודות חשמל מורכבות הרבה יותר מאלה. על מנת להשתלב בתחום החשמל רבים מחפשים אחר קורס עוזר חשמלאי, אך למעשה אין תעודה שכזו וכדי להתחיל לעבוד בתחום החשמל ניתן ללמוד חשמלאי מעשי או קורס חשמלאי מוסמך.

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הכשרת חשמלאים בסיסית


קורס עוזר חשמלאי לא קיים אך אנו יכולים לראות עובדים שמשמשים כעוזרי חשמלאים כאשר הם מחזיקים רישיון עבודה בחשמל (לאחר שלמדו כמובן) ומבצעים עבודות תחת פיקוח של חשמלאי ברמה גבוהה יותר כמו למשל פיקוח של חשמלאי ראשי. לכן, אם אתה מעוניין להשתלב בעבודה בעולם החשמל תוכל להתחיל ללמוד לרישיון חשמלאי מעשי או חשמלאי מוסמך.

 

לימודי חשמלאי מעשי הם לימודים מרתקים אשר מאפשרים לבוגרים ליהנות בסופו של דבר מרישיון לעסוק בחשמל ועד 1 פאזה כאשר הרישיון מאפשר לבוגרים להשתלב במערכות תחזוקה שונות של חשמל או לעבוד תחת חשמלאי ברמה גבוהה יותר. את הרישיון ניתן לקבל בסיום לימודים אשר נערכים במסגרת ופיקוח של משרד התמ"ת. לימודי חשמלאי מוסמך גם יכולים להתאים לכל מי שמעוניין לברר אודות קורס עוזר חשמלאי ומבין שלמעשה אין ממש קורס כזה. הלימודים של חשמלאי מוסמך מאפשרים לעבוד בעוצמת זרם של מתח נמוך, אך דורשים הכשרה מוקדמת.

 

על מנת להתחיל קריירה בתחום החשמל מומלץ מאד להתחיל לברר אודות קורסים בתחום ולהתחיל לתכנן את מהלך ההתקדמות בתחום. אם מעניין אותך לעבוד בתחום, להתקדם, למצוא עבודה בקלות רבה יחסית (כיוון שתמיד נדרשים עוד ועוד בעלי מקצוע בתחום החשמל מעבודות התחזוקה ועד להקמת מערכות) ולהתפתח באופן מתמיד, כדאי שתתחיל לברר אודות הלימודים עוד היום. ישנם מוסדות שונים לאורכה ורוחבה של הארץ אשר ישמחו מאד להעניק לך את כל המידע המבוקש בתחום.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים