לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ריתוך אלקטרודה

קורס ריתוך אלקטרודה

תחום הריתוך הינו תחום הכולל מספר רב של אפשרויות ושיטות עבודה שונות, אחת מהשיטות הנפוצות יותר היא ריתוך בעזרת אלקטרודה. קורס ריתוך אלקטרודה ילמד את התלמידים על האופן התיאורטי של פעולת הריתוך בו היא מתאפשרת לאחר תהליך כימי שנוצר עקב מגע האלקטרודה עם CO2, תהליך זה גורם  לריתוך החומרים העשויים ממתכת. כמו כן יתרגלו התלמידים  עבודה מעשית חשובה שתעניק להם ניסיון קריטי. קיים ביקוש גבוה בכל תעשיית המתכות בשוק העובדה לאנשי מקצוע מנוסים הבאים מתוך תחום ריתוך אלקטרודה.

 

 

  

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


  

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קיימים כמה אפיקים ללמוד קורס ריתוך אלקטרודה במוסדות הלימוד השונים, כאלו המיועדים לרתכים בעלי ניסיון ואפיקים אחרים המיועדים לאלו שרוצים ללמוד מקצוע חדש מהיסוד. המטרה הסופית היא לצאת עם ידע חדש, ארגז כלים איכותי ותעודת הסמכה מטעם הוועדה הלאומית לריתוך או תעודת הסמכה מטעם מכון התקנים הישראלי. ביקוש גבוה קיים בתחום בקרב חיילים משוחררים המעוניינים להשתלב בשוק העבודה הישראלי או בתעשייה הצבאית וכדומה. קהל יעד נוסף של קורסי הריתוך הם אנשי אומנות ויצירה המגלים עניין בתחום הריתוך האומנותי וכן עוד רבים אחרים. הקורס מקנה אפשרויות לימוד נוספות לשיטות ריתוך אחרות במסלולים מקוצרים.

 

שלושה נושאים עיקריים מרכיבים את מתכונת הלימודים: לימודים עיוניים, עבודה מעשית וחוקי בטיחות בעת העבודה. הלימודים העיוניים מורכבים מנושאים שונים כמו תורת החומרים, שירטוט טכני, שיטות ריתוך, כימיה, פיזיקה ועוד מספר נושאים אחרים. הלימודים המעשיים בקורס מיועדים לרוב עבור אלו חסרי הרקע בתחום הריתוך או לחילופין כאלו שרוצים לקבל שעות אימון פרקטי לפני המבחנים המסמיכים. רתכים בעלי ניסיון בריתוך אך ללא תעודת הסמכה ניגשים למבחני ההסמכה לאחר מעבר החלק העיוני ומבחן בטיחות. החלק הבטיחותי בקורס הוא חלק בו יעברו התלמידים וישננו את נהלי הבטיחות הדרושים בעת העבודה. התלמידים יעברו מבחן בטיחות פנימי מטעם המוסד המלמד טרם בחינת ההסמכה המעשית.

תלמידי הקורס שביצעו את המטלות הדרושות בהצלחה ועברו את מבחן הבטיחות יוכלו להיבחן במבחני ההסמכה. תעודת רתך מוסמך מוכרת הינה כלי הפותח אפשרויות עבודה רבות בשוק העבודה ותעשיית המתכת בפרט הן במישור האזרחי, התעשייתי והצבאי.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il בירר באופן מעמיק וקפדני עבורכן על מוסדות הלימוד המציעים את המסלולים המשתלמים ביותר על מנת לספק לנרשמים באתר את אפשרויות הלימוד האטרקטיביות ביותר.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים