לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

רישיון חשמלאי ראשי

רישיון חשמלאי ראשי

 

קורס חשמלאי ראשי לקבלת רישיון

רישיון חשמלאי ראשי נותן לך אפשרות להשתלב בשוק העבודה בחתימה על אישורי חשמל במתח נמוך ובביצוע העבודות הנ"ל. חשמלאי ראשי רשאי לעבוד במערכות חשמל שהן עד ל- 250*3 אמפר כשמערכת החשמל יכולה להיות תלת פאזית. בין מערכות החשמל אשר בעל רישיון חשמלאי ראשי יכול לעבוד נמצאות מערכות החשמל בבתים פרטיים, מערכות חשמל בדירות וכן מערכות חשמל במבנים מסחריים קטנים.

 

הוצאת רישיון חשמלאי ראשי מתבצעת לאחר לימודי הכשרה בתחום המתח הנמוך. כל מי שיש לו רישיון חשמלאי ראשי יכול לבחור להמשיך ללימודים גבוהים יותר על מנת לתת שירות גם בתחומי המערכות המורכבות יותר או בתחום מערכות ציבוריות. העבודה של החשמלאי הראשי מתבצעת תחת התקנות שנקבעו. חשוב לדעת כי לא כל לימודים בתחום החשמל מאפשרים לבוגרים לעבור כחשמלאים ראשיים.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאי ראשי

 

 פנייה למוסדות לימוד

 

פנייה ממוסדות לימוד

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי ראשי

חשמלאי ראשי יכול לבצע שתי פעולות עיקריות; חתימה על תוכניות חשמל והרכבת תשתית החשמל. החשמלאי יכול לחתום על תוכניות חשמל ושבפועל יבצע אותם עוזר חשמלאי או כל אדם אחר המוסמך לבצע את העבודה. החשמלאי יכול גם לבצע פיקוח לאחר סיום התקנת התשתיות ולבחון שהעבודה בשטח תואמת את התוכניות. החשמלאי הראשי יכול גם לבצע בעצמו את התוכניות כשהתנאי הוא שתוכניות אלו יהיו עד לטווח של 250*3 אמפר.

 

תחום העובדים בחשמל הוא תחום נדרש מאד וניתן לומר בוודאות כי תמיד מחפשים אחר חשמלאים נוספים שישתלבו בעבודות בחברות, ישתלבו כעובדי קבלן, בחברת החשמל או כעצמאיים. בוגרי הקורסים השונים מוצאים במהרה עבודה ונכנסים לשוק שכמעט תמיד ויש בו צורך בעובדים נוספים. לכן, אם אתם שוקלים להוציא רישיון של חשמלאי ראשי דעו קודם כל שככל הנראה תהיה לכם הרבה מאד עבודה בתחום ואין זה משנה היכן אתם נמצאים בארץ.

 

רבים רוצים לדעת האם כדאי להם להוציא רישיון של חשמלאי ראשי אם כבר יש להם תעודת עוזר חשמלאי, חשמלאי מעשי או חשמלאי מוסמך והתשובה היא כמובן אינדיווידואלית. ההבדל הגדול בין כל התעודות השונות הוא שהחשמלאי המוסמך רשאי גם לחתום על תוכניות (ולא רק לבצע אותן בפועל) וכן הוא רשאי לעבוד עד יחידות אמפר גבוהות יותר.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים