לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

רישיון מתח גבוה

רישיון מתח גבוה


קורס חשמלאי מתח גבוה

רישיון מתח גבוה מוקנה לרוב לחשמלאים שהינם בדרגת חשמלאי מוסמך לכל הפחות שעברו הסמכת חשמלאים לעבודה במתקני חשמל מתח גבוה בהצלחה. על ידי היתר ברישיון זה הם זוכים לאפשרות להעשיר את אפשרויות העבודה שלהם ולתת שירות במסגרת פרויקטים, עבודות, הזמנות וכדומה במתקנים שרמת המתח שלהם היא מעל 1000 וולט. חשוב לשים לב שכל חשמלאי שסיים את הקורס היתר העבודה שלו נשאר בדומה לרישיון שהחזיק לדוגמא: חשמלאי מוסמך יהיה רשאי לעבודה רק במתקנים שהינם תלת פאזיים בזרם של עד 80 אמפר. עם זאת, לאחר סיום לימודי מתח גבוה וקבלת רישיון מתח גבוה הוא יוכל לעסוק, לטפל ולתחזק מתקנים בעלי אופי דומה שרמת המתח שלהם עולה על  1000 וולט. דבר שלא יכול היה לעשות במידה ולא עבר הכשרה פורמאלית בתחום. כך כמובן גם חשמלאים בדרגת הנדסאי או טכנאי יוכלו לטפל במתקנים חשמלאים בהתאם להיתרי הרישיון שלהם אשר הינם מוגדרים כבעלי מתח גבוה.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

חשמלאי מתח גבוה

 


 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי מתח גבוה

 

מה לומדים במהלך הקורס?

במהלך הלימודים יעברו התלמידים על נושאים רבים כשדגש חשוב יושם על נושאי בטיחות וגהות. בין הנושאים שילמדו יעברו התלמידים אודות: כללי בטיחות בעבודה עם מתקני חשמל בעלי רמת מתח שעולה על אלף וולט, עבודה עם ציוד מיתוג גבוה, מעבר סדנא במתן עזרה ראשונה וכמובן עבודה מעשית רבה המשולבת עם חומר עיוני נדרש.

 

רישיון מתח גבוה – משרד הכלכלה

כמו היתרים ורישיונות רבים אחרים בתחום החשמל ובמיוחד בתחומי העבודה המעשית גם קורס מתח גבוה הינו קורס בפיקוחו של המשרד. הוא אשר מאשר למוסדות לימוד כאלו או אחרים לפתוח את המסלול במוסדותיהם, על בסיס חומר לימודים ברור ואחיד שיבטיח הצלחת התלמידים וקבלתם את כל הידע הנדרש לעבודה מקצועית ואיכותית בתחום שלא פוסחת לא על כללי מקצועיות חשובים, לא על כללי בטיחות קריטיים ולא על כללי עבודה מאורגנים ומסודרים. רישיון מתח גבוה יינתן בסיום הקורס לאלו שסיימו אותו בהצלחה. כלומר, עמדו בכל דרישות הקורס וכן צלחו את המבחנים הסופיים.

 

התלמידים יזכו לקבל תעודת גמר קורס חשמלאי מתח גבוה מטעם המוסד המלמד ורישיון לעבודה בתחום מטעם משרד הכלכלה.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים        בקרים מתוכנתים       קורס חשמלאי מוסמך                חשמלאי

קורס חשמלאי ראשי            חשמלאי ראשי      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים