לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

שכר ממונה בטיחות בעבודה

 

שכר ממונה בטיחות בעבודה

ממונים על בטיחות בעבודה

רבים אשר נמצאים לקראת שינוי בקריירה שלהם או שברצונם ללמוד מקצוע נוסף, מעוניינים לדעת מהו שכר ממונה בטיחות בעבודה כדי לשקול לגשת ללימודים. לימודי ממונה בטיחות מכינים את הלומדים לעבודה בתחום.

 

כל מפעל אשר מחזיק 50 עובדים ומעלה מחוייב להחזיק עובד בתפקיד ממונה על הבטיחות. תפקיד הממונה כולל בדיקת תקינות המפעל, זיהוי מפגעים, התראה של המפגעים מול העובדים וההנהלה של המפעל, מניעת תאונות ובמידה והיו תאונות עבודה על הממונה על הבטיחות לערוך דו"ח למניעת הישנות התאונה.

 

שכר ממונה בטיחות בעבודה- התקדמות בעבודה

אלו הניגשים למסלול לימודי ממונה על הבטיחות בעבודה מעוניינים להתקדם במקום העבודה מבחינת השכר ומבחינת אחריות התפקיד, מוצאים עצמם בלימודי ממוני בטיחות בעבודה. הלימודים מתאימים לאנשים אחראיים.

 

לימודי ממוני בטיחות בעבודה מתאימים למהנדסים או בוגרי תואר ראשון מהתחומים הטכנולוגיים או מדעי הטבע. נוסף לרקע הלימודי על המועמדים להיות בעלי ניסיון של שנתיים. טכנאים, הנדסאים או מנהלי עבודה יצטרכו להיות בעלי רקע של שלוש שנים בתחום העבודה שלהם. 

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ממונה בטיחות בעבודה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

ממונים על בטיחות בעבודה


שכר ממונה בטיחות בעבודה- ניסיון

על מנת לעבור הכשרה ולהיות ממונה על הבטיחות יש צורך ברקע מקדים וניסיון של שנתיים או שלוש בעבודה. כמובן, ככל שלעובד יש יותר ניסיון כך הוא יוכל להתקדם בשכר העבודה שלו. ההכשרה בפני עצמה מאפשר לעובד להתקדם בתפקיד בעבודה וכמובן בשכר שלו ועם ההתקדמות בעבודה עולה גם השכר.

 

ממונה בטיחות בעבודה יכול למצוא עצמו עם עליה משמעותית בשכר אך חשוב לזכור כי לצד העליה בשכר עולה האחריות בתפקיד. האחריות של הממונה היא לדאוג לשלום העובדים. לשם מילוי תפקידו לומד הממונה קורס אשר כולל לימוד אודות החומרים המסוכנים בעבודה ודרך הטיפול בהם, חוקים ותקנות בתחום העבודה, הדרכת עובדים לבטיחות, ארגונומיה של העובד וסביבת העבודה ונושאים נוספים אשר מיושמים ביום יום בעבודה.

 

העבודה של הממונה היא עבודה אחראית מאד, עליו לדאוג לשלום העובדים ולעשות כל שביכולתו להפוך את מקום העבודה לבטוח. על הממונה לאתר סכנות במפעל, להתריע מפניהן ולמנוע אותן על ידי ביצוע פעולות במפעל או הדרכת העובדים לעבודה בטוחה והתגמול של עבודה זו בהתאם.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס אחראי רעלים

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים