לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תואר ראשון במיסטיקה ורוחניות

 

תואר ראשון במיסטיקה ורוחניות

לימודי תואר ראשון במיסטיקה ורוחניות הם לימודים שעצם הלמידה בהן היא חוויה. הלימודים יכולים לקחת את התלמידים לעולמות מופלאים בהם הם ייחשפו ליופייה של המיסטיקה והחיבור הרוחני. קיימת מגמת עלייה בביקוש בקרב האוכלוסייה ללמוד מיסטיקה ורוחניות בצורה אקדמאית ומקצועית. יש לציין שלימודי מיסטיקה ורוחניות לא עוסקים בכשפים ומאגיות אלה על מדע מוכח ומתועד של קריאת כוכבים, פרוש חלומות, חיבור רוחני וכדומה.


כמה עולה תואר ראשון?


בין 9,000 ל– 11,000 ש"ח –  שנת לימודים במוסדות לימוד המוכרים ומסובסדים על ידי                                                       המועצה להשכלה גבוה

 

בין 15,000 ל- 30,000 ש"ח – שנת לימודים במוסדות לימוד פרטיים (מחיר תלוי מקום,                                                           מגמה, המוסד המלמד וכן הלאה)

 

בממוצע כ- 2,200 ש"ח –        מחיר לקורס אקדמאי במוסדות לימוד המאפשרים מסלול                                                         לתואר על ידי צבירת נקודות דרך קורסים אקדמאיים בקצב                                                     הסטודנט


 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 


 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

תואר ראשון במיסטיקה ורוחניות הוא תואר מרתק ביותר ונושאי הלימוד בוא הם מגוונים וצבעוניים ביותר. במהלך הלימודים נחשפים הסטודנטים למיסטיקה ורוחניות על פי תרבויות שונות כמו קבלה, תרבות המרזח הרחוק, תרבויות אירופאיות וכן הלאה מרכיבים את הידע מכל תרבות ותרבות על מנת לקבל תמונה כוללת ועשירת ידע.

 

תואר ראשון במיסטיקה ורוחניות הוא תואר שמתחיל לקבל תאוצה ועת עת הוא נלמד ביותר ויותר מוסדות לימוד. אפילו מוסדות לימוד המוכרים על ידי המועצה להשכלה אקדמאית מציעים מסלול זה וכמובן מכללות פרטיות רבות שמלמדות את המסלול.

 

תנאי הקבלה לתואר ראשון במיסטיקה ורוחניות אינם משהו שנקבע ובינתיים כל מוסד מחליט אם להציב תנאי קבלה למסלול הלימודים או לא. משך זמן הלימודים הממוצע לתואר הוא כשנתיים עד שלוש.

 

בוגרי תואר ראשון במיסטיקה ורוחניות יכולים להשתלב בשוק העבודה במגוון משרות הקשורות לתחום. לרוב מחליטים בוגרי התואר לפתוח בעסק או מועדון חברים עצמאי לפעמים למטרות פנאי בלבד. זהו תואר שנלמד על מנת ללמוד ולהחכים, לגלות דברים חדשים ולהעשיר את אוצרות הידע האישי.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

עוד קורסים

לימודי סייעות לגני ילדים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים