לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תעודת מנהל עבודה בתעשייה

 

תעודת מנהל עבודה בתעשייה

 

קורס מנהלי עבודה בתעשייה

תעודת מנהל עבודה בתעשייה היא תעודה אשר מקנה לך מקצוע משמעותי בתחום התעשייה. התעשייה מחזיקה את המשק וחלק בלתי נפרד מהתפקידים הנדרשים בה הוא מנהל עבודה בתעשייה. עיקר תפקידו של מנהל העבודה הוא לדאוג להליך הייצור לפי הדרישות השונות של ההנהלה. מנהל העבודה אחראי על העובדים, על הקשר בינם לבין ההנהלה, עליו לבצע אבטחת איכות ראשונית למוצרים ולמעשה לדאוג לכל הליך הייצור.

 

התעשייה מחפשת אחר מנהלים מוכשרים שיוכלו להיות חוד החנית של המפעלים. בעלי תעודת מנהל עבודה בתעשייה מתקבלים לתפקיד הניהול בקלות רבה יותר כיוון שהם מביאים אליו ניסיון ולימודים שהכשירו אותם לעסוק בתחום.

 

כמה זה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס מנהלי עבודה בתעשייה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי ניהול עבודה בתעשייה

על מנת לקבל תעודת מנהל עבודה בתעשייה יש לעבור קורס המכשיר לתפקיד זה. הקורס נערך תחת פיקוח משרד התמ"ת והתעודה ניתנת באישורו. על מנת להתקבל לקורס על המועמד להיות בעל 10 שנות לימוד עם ניסיון מוכח בתחום התעשייה. ללימודים יתקבלו מועמדים בעלי אנגלית בסיסית, יכולת למידה מתמטית ועברית טובה.

 

הלימודים מכשירים מנהלי עבודה בתעשייה לעבוד בתחומי התעשייה השונים ואין זה משנה אם הם הגעו מתעשיית הפלסטיק, המתכת, המזון או כל תעשייה אחרת, הם יוכלו להמשיך לעסוק בתחום בכל אחת מהתעשיות.

 

תכני הלימודים כוללים: לימודי מתמטיקה וסטטיסטיקה, לימודי ניהול וארגון כמו למשל ארגון עובדים וניהול קונפליקטים, לימוד תכנון פס ייצור כולל פיקוח על ביצועי העובדים, עושים הכרה עם דיני העבודה, בקרת איכות בסיסית, ניהול בטיחות בעבודה וניהול כללי.

 

הלימודים מכשירים לעבודה כמנהלי עבודה בתעשייה וסיום הלימודים בהצלחה יתנו ללומדים תעודת מנהלי עבודה בתחומי התעשייה, איתה יוכלו לעבוד בכל תעשייה שמעניינת אותם או להתקדם לתפקיד ניהולי במפעל בו הם עובדים.

 

האם כל אחד מתאים לתפקיד מנהל עבודה בתעשייה?

חשוב לציין כי לא כל אחד, חרוץ ככל שיהיה, מתאים לתפקיד מנהל עבודה בתעשייה. מעבר ללימודים על המנהל להיות בעל כישורי תקשורת גבוהים. המנהל צריך לפתור קונפליקטים בין העובדים ובניהם לבין ההנהלה במידה והם קיימים כך שיחסי אנוש ברמה גבוהה חשובים מאד לתפקיד.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי     קורס ממונה בטיחות בעבודהממוני בטיחות

קורס ממונה אנרגיה    ממונה אנרגיה     קורס מנהלי עבודה בבניין      מנהלי עבודה בבניין

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים