לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תפקיד מזכירה רפואית

תפקיד מזכירה רפואית

 

קורס מזכירה רפואית

תפקיד מזכירה רפואית– לא מה שחשבתם!

אנשים רבים חושבים, שמזכירות רפואיות הן אלו שקובעות תורים למרפאות ובזה מסתכם תפקידן. אך תפקיד מזכירה רפואית טומן בחובו הרבה יותר מכך!

 

סודיות מובטחת

כאשר אתם מגיעים למרפאה מכל סוג שהוא, אתם מצפים שפרטיכם האישיים יישמרו בסודיות. החל מפרטים כגון שמכם, מקום מגוריכם וכדומה ועד להיסטוריה הרפואית שלכם. המזכירה הרפואית אחראית גם על שמירה על פרטיותכם והחיסיון הרפואי שלכם.

 

קבלת הפנים

כאשר אתם מגיעים למרפאה או מתקשרים אליה, המזכירה הרפואית היא שנותנת לכם את המענה הראשוני. לכן עליה להיות רגישה מאוד לצרכי מטופלי המרפאה וגם להיות קשובה וסבלנית אליהם.

 

בעיקר כאשר מדובר במזכירות רפואיות, שעובדות בבתי החולים ובקופות החולים, תכונות אלו חשובות במיוחד מפני שהמטופלים בדרך כלל מגיעים במצבי חירום וקבלת פנים נעימה יכולה לשנות בשבילם את חווית הטיפול מן הקצה אל הקצה.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

מזכירות רפואיות
Medical secretarial

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מזכירה רפואית


מזכירה ומזכירה רפואית

בשונה ממזכירה בחברות השונות, תפקיד מזכירה רפואית כולל גם ידע רפואי כללי, אשר נרכש במהלך הלימודים ובלעדיו לא ניתן לקבל הסמכה מטעם משרד הכלכלה. ללא הסמכה זו, לא תוכל אישה לעסוק בתחום של מזכירות רפואית! כמובן, אין זה אומר, שהמזכירה הרפואית יכולה לתת מענה או מידע רפואי למטופלים, אך בהחלט יש לה את הכישורים להבין את דחיפות ההגעה אל המרפאה. לדוגמה, לא כל ילד שנפל ונחבל זקוק לטיפול רפואי דחוף. בעזרת תשאול קצר של ההורה, המזכירה הרפואית תוכל להפנות אותו אל הגורם המתאים לטיפול באותו מקרה ספציפי.

 

סיבה נוספת לצורך בידע זה היא, שהמזכירה הרפואית מטפלת באדמיניסטרציה רפואית ועליה להכיר את עולם הרפואה גם אם באופן בסיסי בלבד. לדוגמה, כאשר ישנן תרופות מרשם כרוניות, אין טעם שהמטופל יקבע תור אצל הרופא המטפל, אלא תפקיד מזכירה רפואית מאפשר לה להוציא את המרשם בהתאם להוראות שניתנו לה על ידי הרופא המטפל מבעוד מועד.

 

לסיכום

המזכירה הרפואית היא בעלת הכשרה, המאפשרת לה לבצע במרפאות הרבה יותר מקביעת תורים. תפקידה הוא גם לחסוך זמן יקר של רופאים ומטופלים ולשמור על הסדר במרפאה
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים