קורס חשמלאי מסוייג - מה זה?

קורס חשמלאי מסוייג - מה זה?

הודעהעל ידי milena » ג' יוני 23, 2015 11:49 am

תעסוקתם של אנשי אחזקה בשוק העבודה כוללת פעמים רבות בעיסוק משמעותי בכל הקשור לתחום החשמל, שימוש בציוד חשמלי ועבודה במתקנים חשמליים. חשוב לזכור! עבודה ללא רישיון מתאים בתחום בחשמל מהווה עבירה על החוק ויותר מכך!
היא מסכנת את העובד, סביבת העבודה והסביבה הכללית. לכן, אחד הפתרונות היעילים האפשריים לשם כך הוא כניסת אנשי התחזוקה, הטכנאים והעובדים השונים למסגרת קורס חשמלאי מסויג, למידת התכנים, קבלת הידע הנדרש לעבודה בטוחה בתחום וכמובן רישיון תקף המהווה היתר עבודה בתחום הנלמד ולמקום העבודה הספציפי. כך, על ידי קורס קצר ופרקטי מקבלים התלמידים רישיון חשמלאי מסויג ונהנים מכל היתרונות שנגלים אליהם כמו אפשרות לתעסוקה חוקית, אפשרות לקבלת אחריות רבה יותר, ידע בתחום החשמל, כללי מפתח לעבודה זהירה ובטוחה בחשמל וכמובן, קבלת טעימה ממקצוע איכותי והאפשרות לפתח קריירה מבטיחה בתחום.
milena
 
הודעות: 28
הצטרף: א' ינואר 20, 2013 1:37 pm

Re: קורס חשמלאי מסוייג - מה זה?

הודעהעל ידי milena » ג' יוני 23, 2015 11:50 am

יתרון נוסף – משך הלימודים

בקורס חשמלאי מסויג הלימודים אינם ארוכים כלל.

משך לימודי החשמל במסגרת קורס ייעודי בחשמל כדוגמת קורס חשמלאי מוסמך אורך לרוב כשנתיים, זהו זמן רב שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו להשקיע. כאן בולט יתרונו של מסלול לימודי קורס חשמלאי מסויג. מדובר בלימודים קצרים משמעותית, כ- 56 עד 200 שעות הוראה, בהתאם לאישורו של משרד הכלכלה ובניית מסלול הלימודים על פי עבודות החשמל שיצטרכו העובדים לבצע במקום עבודתם. רק לשם השוואה אם נסתכל על מסלול לימודי חשמלאי מוסמך נראה שהוא כולל 1080 שעות במתכונתו הרגילה.
milena
 
הודעות: 28
הצטרף: א' ינואר 20, 2013 1:37 pm

Re: קורס חשמלאי מסוייג - מה זה?

הודעהעל ידי milena » ד' יוני 24, 2015 10:17 am

milena
 
הודעות: 28
הצטרף: א' ינואר 20, 2013 1:37 pm


קורס חשמלאי מוסמך‬‎

חזור אל קורסים ולימודי תעודה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

cron