לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

בגרות באנגלית

בגרות באנגלית

 

כיום בגרות באנגלית הוא תנאי הכרחי להשתלבות בלימודים האקדמאיים השונים בארץ. לרוב נדרש המועמד להיות בעל 4 יחידות לימוד במקצוע. ישנם לא מעט אנשים שכן שולטים בשפה האנגלית, מסוגלים, להבין, לדבר ולקרוא אך לצערם אין להם בגרות במקצוע או לחילופין בגרות ברמה של 3 יחידות לימוד. מלבדם יש לא מעט אנשים שמוכשרים בתחומים אחרים אך תחום השפות אינו שולט אצלם.  אנשים אלו שרוצים להשתלב בלימודים אקדמאיים נרשמים לקורסי ההכנה בבגרות באנגלית על מנת לסמן וי על מקצוע שחשוב להכיר ויותר מכך, חשוב למען קבלה למוסד הלימודים הרלוונטי. כיתות הלימוד בקורסי ההכנה מורכבות מאוכלוסיות שונות וכוללות חיילים משוחררים, אנשים מבוגרים מעל גיל 30, צעירים אחרי הטיול הגדול וכדומה...

 

בגרות באנגלית – מה כולל קורס ההכנה?

 

קורס ההכנה באנגלית נערך לרוב ברמה של 4-5 יחידות לימוד. כמעט ואין ביקוש לקורסי הכנה ברמה של 3 יחידות לימוד. לרוב מדובר בקורס שאורך בין 4-6 שעות לימוד בשבוע, מפגשי עזר נוספים, מרתונים לפני בכינה וכן הלאה... קורסי ההכנה דואגים להזכיר ולרענן לתלמידים את הידע שכבר יש להם באנגלית לפני תחילת הקורס על מנת לבוא מוכנים ולא חלודים למסלול הלימודים.

 

בגרות באנגלית – מבחן התאמה :

 

לפעמים ישנם תלמידים המגיעים עם צפיות גבוהות מדי שעלולות לעצור ולתסכל אותם. כמו כן, ישנם גם תלמידים שחושבים להסתפק במועט ובוחרים מראש להשתלב במסלול של 4 יחידות לימוד. מוסדות לימוד רבים מציעים למתעניינים אפשרות לבחינת התאמה לרמה שלהם, על מנת להשתלב במסלול הנכון להם מבחינה מקצועית שבו יוכלו להגיע להישגים מרביים. מבחן זה עוסק בידע הכללי שמחזיק המתעניין ומנתב אותו לעבר מסלול למידה של 4 יחידות לימוד או כזה של 5.

 

תלמידים רבים שאינם הצליחו בלימודי האנגלית בתיכון מספרים שדרך קורסי ההכנה התמונה שונה לגמרי. חשוב לזכור שהתלמידים בכיתות הלימוד הינם אנשים בוגרים שמגיעים לכתת הלימוד במטרה אחת ברורה והיא לתקן את טעויות העבר על מנת להשתלב במסלולי לימוד מתקדמים לאחר מכן אל עבר קריירה עצמאית ואיכותית.

 

אם גם אתה מעוניין להשלים או לשפר בגרות באנגלית אנו מזמינים אותך להירשם באתר www.studychoice.co.il ולקבל את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר במוסדות הלימוד באזור מגוריך!

 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים