לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

בגרות בתנ"ך

בגרות בתנ"ך

 

בגרות בתנ"ך היא אחת מבין בגריות החובה שדרוש התלמיד לעבור בציון של לפחות 55 על מנת להיות זכאי לקבל תעודת בגרות מלאה. כמו שאר מקצועות הבגרות גם הבגרות הספציפית הזאת נכללת בממוצע הבגרויות ויכולה להוות פקטור משמעותי ביותר בעת ההרשמה למוסדות הלימוד להשכלה הגבוהה שלא פעם דורשים מהתלמידים לעמוד בממוצע בגרויות כזה או אחר.

 

ללמוד תנ"ך אינה המשמעות לקרוא פסוקים מקראיים ולפרשם. זה הרבה יותר מזה. בגרות בתנ"ך היא מסוכה לא קלה עבור התלמידים שלא מגיעים מהרקע ואין בידם את הידע והכלים הדרושים. לכן קורסי ההכנסה לבגרות מנתבים את התלמידים לעבר למידה יעילה הכוללת חלקים חשובים בהבנת הנקרא, כיצד לנסח נכון את השאלות וכמובן טכניקות וכלי עזר שונים שישמשו את התלמידים בעת הבחינה בבחירת השאלות במבחני הבגרות. 

 

בגרות בתנ"ך – מסלולי הלימוד השונים :

 

מסלול לימודים לבחינת הבגרות ברמת 2 יחידות לימוד – זהו מסלול המכין את תלמידיו לבחינה הנדרשת בתנ"ך שמעבר בה הוא אחד התנאים לקבלת בגרות מלאה. הלימודים הינם לימודים נוחים הנערכים בשעות נוחות המאפשרות עבודה ולמידה משולבת בסדר גודל של 6 שעות בממוצע לשבוע.

 

מסלול לימודים מיוחד ברמה של 3 יחידות לימוד- זהו מסלול שניתן ללמוד לאחר מעבר המבחן בדרגת 2 יחידות לימוד בציון נאה. למידה במסלול זה הופכת את מקצוע התנ"ך להיות מקצוע מוגבר שניתן ללמוד ברמת 5 יחידות לימוד. הלימודים הינם לימודים אינטנסיביים הכוללים מפגשים רבים בשבוע בהיקף של למעלה מ6 שעות לימוד שבועיות.

 

לימודי תנ"ך באופן כללי הינם נקודת תורפה בחברה הישראלית. המקצוע אינו מקצוע מלהיב במיוחד ותלמידים רבים מאבדים סבלנות בעת הלמידה, מדלגים על פרקים שלמים ופוגעים באיכות הלמידה. מוסדות הלימוד פיתחו מסלולי לימוד מיוחדים מקצועיים וטובים שיודעים לשמור על התלמידים מפוקסים ומוכנים לאתגרים שונים. מלבד שעות הלימוד הקבועות במסלול הלימודים מוסדות לימוד רבים מציעים כאקסטרה לתלמידים אפשרות להשתלב בשיעורי עזר, שיעורי תרגול, מרתוני למידה וכדומה...

 

גם אתה צריך להשלים בגרות בתנ"ך על מנת להיות זכאי לתעודת בגרות מלאה? הירשם עוד היום באתר www.studychoice.co.il ותקבל את הצעות הלימוד המשתלמות ביותר במוסדות הלימוד הרלוונטיים באזור מגוריך.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים