לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תואר שני בחינוך

 

תואר שני בחינוך כולל מסלול לימודים מאתגר ומרתק הנלמד במספר מוסדות לימוד בארץ. לימודי התואר השני בחינוך מיועדים עבור מורים ומורים אשר בידיהם תואר ראשון בחינוך ובעלי ניסיון מעשי בעבודה במסגרת מוסדות החינוך. הלימודים מעמיקים ומרחיבים את הידע הנרכש במהלך לימודי התואר הראשון על מנת לאפשר לאנשי החינוך להגיע לרמת מקצועיות גבוהה יותר ולהתקדם בתחום. חשוב לציין שלימודי תואר שני בחינוך הינם לימודים המוצעים במתכונת נוחה שמאפשרת להם להמשיך ולעסוק בהוראה וחינוך במסגרת מלאה תוך כדי הלימודים.

 

תואר שני בחינוך – מגוון תכניות לימוד:

 

מסלול על פי תכנית ללמידה והוראה – מיועדת עבור מורים בעלי ניסיון מעשי בתחום ההוראה במקצועות לימוד שונים. מורים אשר שואפים להוביל במערכת החינוך ורוצים ליהנות מקידום בתפקיד ובאחריות בוחרים במסלול לימודים זה על מנת לשפר ולשדרג את רמת המקצועיות שלהם, הידע התיאורטי והפאן המנהיגותי.

 

מסלול על פי תכנית לחינוך מיוחד -  בתכנית זו ריכוז הלימודים הוא על מנת לתת מענה ואפשרויות יעילות להוראת האוכלוסייה המוגדרת כחינוך מיוחד. תחום זה מתפתח בכל פעם מחדש וכולל בתוכו מורכבויות מסובכות, קשיים שונים בין אם הם מבחינת צד התלמידים, המורים או המערכתיים. תכנית הלימודים נועדה לתת לסטודנטים ללימודי תואר שני בחינוך מיוחד אפשרויות ולי עבודה רחבים יותר לביצוע עבודה יומיומית שוטפת יעילה וטובה.

 

מסלול על פי תכנית לגיל הרך -  תכנית לימודי אשר מיועדת לגננות ומורים בגיל הרך אשר מסתכלים לעבר התפתחות מקצועית לתפקידי ניהול מעונות, גנים, מחלקות חינוך וכדומה. התכנית הנלמדת מרחיבה ומעמיקה את הידע על תכנית הלימודים לאוכלוסיה בגיל הרך, ידע התפתחותי מתקדם על הילד וכן בהכשרה ניהולית וארגונית.

 

תחום החינוך הוא תחום שמלבד קריירה איכותית ושקטה מספק גם תחושה עצמית טובה במיוחד. עבודת המורה נחשבת בתרבויות רבות כעבודת קודש וההערכה שהוא צובר הינה שכר נוסף מהבחינה הנפשית. אם גם אתה או את מתעניינים בלימודי תואר שני בחינוך צוות אתר www.studychoice.co.il מזמין אתכם, לגלוש באתר ולקבל מידע על מגוון מסלולי לימוד שונים בחינוך, בהוראה, במנהיגות וקידום אישי. הירשמו באתר ותקבלו את הצעות הלימוד הרלוונטיות ביותר באזור מגוריכם.

 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים