לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

 

תפקידו של טכנאי מכונות הוא להוות חלק חשוב בתהליך ההפעלה, התכנון, התפעול והבנייה של מכונות בשוק העבודה. אלו שעברו הכשרה בתחום יכולים להשתלב במגוון משורת במשק הישראלי. המתעניינים שפוקדים את כיתות הלימוד במכללות הרבות שפזורות ברחבי הארץ הינם צעירים ומבוגרים כאחד שרוצים לקבל הכשרה איכותית ותעודת מקצוע רצינית שיכולה לנתב אותם לעבר קריירה בתחום.

 

מסלול הלימודים טכנאי מכונות הוא מסלול רחב שכולל מספר נושאים והתמחויות כמו : תכנון ידני וממוחשב, ייצור ידני וממוחשב, מכונות רכב, אוויר, מתמטיקה, אנגלית טכנית ועוד מגוון נושאי ידע אודות המכונות השונות המרכיבות את שוק העבודה אשר מקצוענים דרושים על מנת לתפעלן באופן שוטף.

 

לימודי טכנאי מכונות כוללים מסלול לימודים שדורש מהמתעניינים בו לעמוד בתנאי קבלה בסייסים הכוללים 12 שנות לימוד (בחלק ממוסדות הלימוד נדרשות 10 שנות לימוד) ומעבר של ראיון כניסה למסלול. המסלול עצמו הוא מסלול מקצועי שכולל הכשרה עיונית ומעשית כאחד. הידע הפרקטי הוא ידע חשוב ונחוץ שעוזר לתלמידים להמחיש את הידע התיאורטי לכדי עבודה איכותית, טובה ויעילה. בסיום הלימודים, אלו שסיימו אותם בהצלחה ועמדו בכל הדרישות וכן, סיימו את מבחני ההסמכה של מה"ט יזכו לקבל תעודת טכנאי מכונות ולהשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים. כמו כן, רבים מבוגרי לימודי טכנאי מכונות ממשיכים ללימודי המשך – הנדסאי מכונות על מנת להעצים את הידע וכלי העבודה בעת העבודה.

 

לימודי טכנאים הם לימודים נפוצים מאוד בארץ המגיעים כחלופה נהדרת לאלו שאינם יכולים, רוצים או מסוגלים להשקיע בתואר אקדמאי אבל כן רוצים מקצוע וקריירה איכותית בתחום שאפשר לרכוש את הידע הנדרש דרך לימודי טכנאי והנדסאים שהינם לימודים איכותיים ביותר. תחום הטכנאים נוגע לא רק למכונות אלא לעוד כמה תחומים נוספים ומקצועיים אשר יכולים המתעניינים לבחור ללמוד כמו טכנאי חשמל, טכנאי אלקטרוניקה, טכנאי תעשייה וניהול ועוד...

 

חושבים על קריירה איכותית בתחום המכונות? רוצים להשתלב ולעסוק עם המכונות החדישות והמורכבות שנמצאות במשק ובתעשייה הישראלית? מגוון הצעות לימוד למסלול לימודי טכנאי מכונות מחכים לכם באתר www.studychoice.co.il היכנסו לאתר, הירשמו וקבלו את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר באזור מגוריכם.

 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים