לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

טכנאי תעשייה וניהול

טכנאי תעשייה וניהול

 

מקצוע פופולארי כיום שנהנה מדרישה רבה הן בשוק העבודה והן מהמתעניינים שרוצים ללמוד במכללות הוא טכנאי תעשייה וניהול. התחום נוגע במספר נושאים כמו הנדסה, כלכלה, מסחר, ייצור ועוד. מטרת הלימודים היא לספק לשוק העבודה מקצוענים איכותיים ומקצועיים שידעו להשתלב בצורה טובה בעולם התעשייה בארגונים, חברות וגופים כלכליים אחרים.

 

לימודי טכנאי תעשייה וניהול נוגעים במגוון לא קטן של נושאים שידע ובקיעות בהן שימושית לעיסוק יומיומי שוטף. אפשר לראות שהתלמידים במסלול לומדים אודות השיווק, התעשייה, המערכים והחשיבות בלוגיסטיקה, טכנולוגיות חדשות בשוק, מסחר, הנדסה, משאבי אנוש וכדומה... כמו כן, נושאים כמו מתמטיקה, סטטיסטיקה ואנגלית הם נושאים חשובים לאלו שרוצים להטביע חותם בתחום.

 

אלו שנכנסים למסלול לימודי טכנאי תעשייה וניהול יכולים לבחור להתמחות במסגרת הלימודים במספר נושאים נוספים כמו :

 

  • התמחות נוספת בתחום הייצור – אלו שרוצים להתמחות בנושא זה לומדים באופן מעמיק על נושאי הייצור במשק, בתעשייה ובארגונים שונים. במהלך התמחות זו שמים התלמידים דגש רב על למידת ניהול משאבי אנוש, ייעול שיטות עבודה, מערך לוגיסטיקה נכון, תפעול מערכות ייצור וכדומה...
  • התמחות נוספת בשיווק – תלמידי טכנאי תעשייה וניהול שבחרו להתמחות בשיווק נכנסים למסלול שמכיר להם את תהליך העבודה של הארגון או החברה מול גופים אחרים (חברות, ארגונים, מדינות, ממשלה וכדומה) מלבד שתחום השיווק פונה לחלק החיצוני של החברה הוא גם נוגע רבות לתחום הפנימי שם צריך לנהל מערך שיווק נכון ויעיל שידחוף לשיווק נכון בנקודות החזקות.
  • התמחות נוספת בתחום המערכות מידע -  אלו שנכנסים למסלול זה בחורים ללמוד אודות חשיבות של מערכות שונות בפעילותו השוטפת של כל ארגון. הדגש בלימודים אלו הוא להתאים את מערכות המידע הנכונות לפי צרכי הארגון.
 

לימודי טכנאי תעשייה וניהול הינם לימודים שאורכים כשנתיים במתכונות לימוד שונות. בוגרי המסלול יוכלו להשתלב במגוון תפקידים בשוק העבודה וכמו כן, להמשיך ללימודים מתקדמים בתחום – הנדסאי תעשייה וניהול.

 

אם אתה מתעניין במקצוע שיש בו דרישה בשוק ואתה רוצה לעבוד בעבודה מעניינת שנוגעת בתחום הטכנולוגי, השיווקי והניהולי אזי לימודי טכנאי תעשייה וניהול הם לימודים בשבילך. הכנס לאתר www.studychoice.co.il  הרשם והתחל לקבל את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר באזור מגוריך.

 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים