לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מגמת גישור

מגמת גישור היא מגמה חדשה יחסית בתחום לימודי התעודה בארץ. עם זאת, המגמה צוברת פופולאריות ואהדה רבה בקרב מתעניינים שונים שרוצים לתרגם את יכולות הגישור וההרמוניה שבהם לכדי מקצוע משתלם, איכותי ומרוויח. לימודי הגישור כוללים בתוכם לא רק את התחום של פתרון הסכסוכים והנתקים אלה גם את התמיכה והדחיפה שהמקצוען יכול להעניק ללקוח על מנת להשיג מטרות גבוהות, לצלוח משברים וכדומה... מגמת גישור היא מגמה הנלמדת במגוון מוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ החל מהצפון ועד הדרום ומבין הקורסים השונים המוצעים ניתן להבחין בקורסים הבאים כמובילים בתחום:

 

  • קורס הכשרת מאמנים – קורס הכשרת מאמנים הינה חווית לימודים מיוחדת במינה. היא שונה מסגנונות לימוד אחרים שהכירו המתעניינים עד כה. מטרת הלימודים היא לכוון את החניכים בקורס לעבר רמה גבוהה של כריזמטיות, ידע ושיטות פעולה שיעזרו ללקוחותיהם העתידיים ויהפכו אותם כמקצוענים למובילים בתחום. בוגרי הקורס צריכים לדעת למצוא את הפוטנציאל המסתתר בכל אחד מלקוחותיהם ולדחוף אותו לעבר מימושו והצלחתו המרבית.
  • קורס גישור – סכסוכים ומחלוקות הם אינם דבר בלתי פתיר. כיום הרוח הרווחת בעולם היא שיש ליישב סכסוכים ולפתור בעיות עבר על ידי שיחה, משא ומתן מסוים והסכמה משותפת. קורס גישור מכין את חניכיו להשתלב במקצוע מסקרן אשר חושף את גם צדדים מכוערים לפעמים. מגשר מקצועי ומוסמך הינו משתלב בסכסוכים שונים כגורם שלישי, נטרלי וחסר צד במחלוקות המתרחשות בין שני צדדים שלא מסכים ביניהם ואינם רוצים להגיע ישירות לבית משפט. המגשר יושב בשיחה, שומע כל אחד מהצדדים הטוענים לחפותם ולצדקם, עוקב אחר דוחות וראיות רלוונטיות ולבסוף, נותן את חוות דעתו. סמכות המגשר נתפסת כסמכות גבוהה ומכובדת ולמילתו אין אומנם תוקף משפטי אך בהחלט ישנה חשיבות גבוהה. 
 

ישנם עוד מגוון מסלולי לימוד בתחום הגישור הכוללים: לימודי אימון זוגי ומשפחתי, אימון לירידה במשקל, אימון עסקי וכדומה...

 

מעוניין להפוך את יכולות הכריזמה, השיפוט והתמיכה שלך למקצוע איכותי ומשתלם? לימודי גישור הם מסלול הלימודים בשבילך!  אתר www.studychoice.co.il בדק, סקר וערך עבורך, המתעניין בלימודים את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר באזור מגוריך. כל שעליך לעשות הוא להירשם באתר (ללא עלות וללא התחייבות) ולהמתין להצעות הלימוד שיגיעו.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים