לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי מכונות

 

מידע על מסלול הלימודים הנדסאי מכונות – השימוש במכונות הוא שימוש המתבצע בכל תחום בחיינו. לפעמים תפעולן של מכונות פשוטות ביותר היא משימה קשה ולבטח הקושי רק הולך ומתגבר כשמדובר במכונות מסובכות שונות אשר עושות שימוש יומיומי בתעשייה הישראלית והעולמית. לשם תפעול מכונות אלו אנו זקוקים בשוק העבודה למקצוענים יעילים בתחום שקיבלו הכשרה מתאימה ויועדו לתפעל מכונות שכאלו. המכונות עליהן מדובר אלו מכונות של מכשור רפואי, מכונות הנועדות לבקרה, ייצור וכו... אלו הן מכונות אשר נמצאות תחת אחריותו המלאה של הנדסאי מכונות שמוסמך לכך.

 

הכשרה במקצוע היא חשובה למשק והינה בעלת ביקוש גבוהה בתעשיות רבות אשר יש לעוסקים בתחום תעסוקה יומיומית במכונות שונות אשר נזקקות לאנשי מקצוע לתפעולן השוטף. בין התעשיות הנפוצות אשר משתמשות באופן תדיר בשירותיו של הנדסאי מכונות היא תעשיית המתכת אשר מקופת במכונות ומכשירים שונים. כמו כן תעשיות אחרות כמו האלקטרוניקה, הכימיה, הפלסטיקה וכו... משתמשים במכונות באופן שוטף. העבודה השוטפת כוללת ייצרו של מכלולים ופריטים שונים, תכנון, ביקורת וביצוע תהליכי ייצור שונים, תפעול שוטף ופיתוח מוצרים חדשים למשק. תוכנית לימודי הנדסאי מכונות מותאמת לדרישות השוק ומקנה לתלמידיה ידע בנושאים נוספים כמו אלקטרוניקה, מחשבים, חשמל וכדומה...  על מנת שישתלבו ביעילות בעבודה. נושאי הלימוד העיקריים במסלול הלימודים הינם מתמטיקה, אנגלית טכנית, אלקטרוניקה וחשמל, חומרים, פיסיקה, חלקי מכונות, אבטחת איכות, תהליכי עיבוד שבבי, רובוטיקה ועוד.

 

הכשרת הנדסאי מכונות היא הכשרה אשר אורכת כשנתיים עד שלוש. מתכונת הלימודים היא לרוב מתכונת נוחה המאפשרת לתלמידים ליהנות מהאופציה לעבודה שוטפת במהלך הלימודים. לאחר סיום הלימודים ישנן לא מעט אפשרויות לתעסוקה בתחום המכונות. בין היתר, אפשרויותיהם של בוגרי המסלול הוא להשתלב כהנדסאים בתעשיית הרכב, הצבא, הכימיה, המזון ועוד. ניתן להבחין בהנדסאי מכונות אשר משתלבים באופן חלק בשוק העבודה ומשכורתם נאה ביותר ביחס למשכורות השונות בשוק העבודה.

 

אם גם אתה או את חושבים על כיוון לימודים זה ומתלבטים עדיין האם באמת לבחור במסלול כמסלול לחיים אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר www.studychoice.co.il לקרוא עוד ולבחור את מסלול הלימודים המועדף עליכם. הירשמו למסלול הלימודים באתר והמתינו לקבל את הצעות הלימוד המשתלמות ביותר.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים