לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורסים ומסלולי לימוד שונים

מלבד המגמות השונות הקיימות בשוק הלימודים בארץ אתר www.studychoice.co.il כולל בתוכו עוד קורסים ומגוון מסלולי לימוד שונים. ישנם לא מעט קורסים שלימודם יכול להועיל ביותר לבוגריהם הן מבחינת אפשרויות עבודה, שכר וכדומה... קורסים אלו מגיעים ממגוון רחב של נושאים החל מפרסום, תיירות, נדל"ן ועד פנאי ובילויים. ההכשרות מתקיימות ברחבי הארץ כולה במגוון מוסדות לימוד שונים. להלן כמה מסלולי לימוד:

 

קורס שיווק ופרסום – אין ספק שידע בתחום השיווק והפרסום הוא ידע יקר ערך, חיוני וטוב עבור מקצוענים ואנשים שונים בשוק העבודה. הכלים לשווק ולמכור את המוצר הדרוש הם כלים שלא לכל אדם יש ויותר מכך, למרבית האנשים אין. שיווק נכון צריך להיעשות בצורה מתונה, נכונה, בזמן ובמקום הנכון, להתחשב באוכלוסיה שאליה משווקים ולקחת בחשבון בעיות שהמוצר עלול ליצור באוכלוסיה כזו או אחרת. קורס שיווק נוגע בכל הסוגיות הללו ומכין את התלמיד אל עבר עבודה מרתקת, דינאמית שטמון בה ערך רב.

 

קורס תיירות וסוכני נסיעות – בשביל להיות סוכן נסיעות מצליח וטוב בעל שם איכותי, על המקצוען להיות אחד שמבין רבות בתחום. שיודע לייעץ נכון ולבחור את מסלול הנסיעות הספציפי עבור הלקוחות. סוכן נסיעות צריך להכיר את המקומות אותם הוא משווק ולדעת להתאים את המקום הדרוש לפי האנשים השונים המגיעים אליו בבקשה למצוא אתר חופשה ראוי. אין ספק שיש הבדל באופי הטיול בו יקבלו הנאה מרבית משפחה הכוללת מבוגרים וילדים לבין אופי הטיול אותו יבחרו צעירים מחפשי אקסטרים והרפתקאות. סוכן נסיעות צריך ידע רב בשביל להיות טוב בתחום. קורס תיירות וסוכני נסיעות מעניק את הבסיס ומראה את הדרך בה צריכים הבוגרים ללכת.

 

קורס ברמנים – אחד הקורסים הנפוצים והפופולאריים ביותר בארץ ובעולם הוא קורס ברמנים. מקצוע הברמן הוא מקצוע עתיק יומין שצעירים רבים מבקשים ללמוד אותו לקבל הכשרה בתחום על מנת להפוך להיות ברמנים מקצוענים בעלי תעודה ולהשתלב במגוון משרות עבודה שונות בפאבים, ברים, בתי קפה ומסעדות. חיי הברמן משלבים עבודה ובילוי ביחד והם מתאימים לסטודנטים שרוצים לעשות קצת כסף בסופי שבוע או בימים חופשיים שנוצרים באופן מזדמן.

 

מגוון הצעות ומסלולי לימוד מחכים לכם באתר, צוות האתר ערך ובדק את הצעות הלימוד ומציע לכם, גולשי האתר את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים