לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מגמת רפואה

מגמת הרפואה במסגרת לימודי התעודה כוללת את לימודי הרפואה האלטרנטיבית. שימוש בשיטות רפואה שונות הכוללות צמחים, בעלי חיים, שיטות עיסוי ודיקור למיניהן שמתקבלות בעולם המודרני בידיים פתוחות. ההכרה בתחום זה כמקצוע לכל דבר תפס תאוצה רבה בעשור האחרון והוביל לפתיחתן של קליניקות ומוסדות בסדר גודל עצום ברחבי הארץ והעולם. שיטות הטיפול השונות הוכיחו את עצמן כמועילות ומקלות על ההרגשה וישנם כמות רבה של אנשים הרוצים לקבל הכשרה בתחום ולהתחיל בקריירת רפואה אלטרנטיבית משלהם.

 

בין קורסי הרפואה שבהם ניתן להתמקצע אפשר למצוא את הקורסים הבאים :

 

דיקור סיני – שלל נקודות רגישות ואזורים בגוף ניתן לתמרן ולשלוט על ידי דיקור במקום הנכון. הדיקור הסיני מרגיע את הגוף, מונע כאבי ראש ועוד מגוון תועלות אחרות קיימות בו. על מנת לעסוק בתחום צריך לקבל הכשרה ראויה שכן, עבודה לא מקצועית עלולה להזיק ולגרום לאסון. ישנם מגוון בתי ספר ברחבי הארץ המציעים את הלימודים באופן מקצועי ונחשב.

 

תזונה נכונה – מגפת העולם המודרני היא בעיית השמנת היתר כבר בגיל צעיר מאוד. אנו רואים שבמיוחד בחברות המערביות ילדים רבים וצעירים נוטים להשמנה ומשקלם מעל הקו הבריא. החשיבות בתזונה נכונה יכולה לעשות פלאים בהרגשה העצמית, בפעילויות היומיומיות, בעבודה, בערך העצמי וכן בחיי הזוגיות. הכשרה בתחום התזונה היא הכשרה מקצועית ובעלת ערך רב בשוק העבודה.

 

קורס עיסוי – ישנן טכניקות רבות כל כך וסוגי עיסוי שונים ומגוונים שלכל אחד יש את הטאצ' והייחודיות שלו. ישנם נגוון סוגי עיסוי כמו: עיסוי הוליסטי, עיסוי לנשים בהריון, עיסוי תאילנדי, עיסוי רפואי, עיסוי תינוקות וכדומה...

 

לימודי יוגה – לימודי יוגה הם הטרנד החם בעולם. לימודי היוגה משלבים מאמץ וגמישות ברמות שונות, מונעים פציעות ומאפשרים אורך חיים נוח ובריא יותר. לימודי היוגה מתפתחים מיום ליום ונהיים רציניים ביותר ומכאן הדרישה למקצוענים שידעו להעביר הדרכה נכונה ואיכותית.

 

תחום הרפואה המשלימה מעניין אותך? צוות אתר www.studychoice.co.il מזמין אותך לבחור את מסלול הלימודים המועדף עליך להירשם באתר ולקבל את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים