לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מגמת שייט

מגמת שייט היא מגמה שמחברת את החניכים הלומדים בה לרוח הים וההרפתקה. מלבד העולם שקיים על האדמה ישנו עולם שלם גדול ומרהיב הקיים מתחת ובין הגלים השוצפים. מגמת שייט מכשירה את החניכים בה להשיט כלים כאלו או אחרים בלב הים. כל הקורסים במגמה כוללים חלק עיוני תיאורטי וחלק מעשי בו מתרגלים שייט עם מדריך על מנת לקבל ניסיון והכשרה נכונה.

 

את לימודי השייט ניתן למצוא לאורך ערי החוף בארץ במוסדות שונים המזמינים את האוכלוסייה ההרפתקנית והסקרנית לקבל הכשרה ייחודית, מהנה ומדהימה. בין הקורסים השונים אותם ניתן ללמוד במסגרת הלימודים ניתן להבחין במסלולים הבאים:

 

  • קורס משיטי יאכטות (סקיפרים) – קורס משיטי יאכטות הוא קורס שמוצע למתעניינים שהם מעל גיל 18 ועברו בדיקות רפואיות מיוחדות לשם הקורס. על מנת ללמוד בקורס לא דרוש ידע קודם בתחום השייט והמתעניין מקבל הכשרה ממש מנקודת האפס. הלך הקורס כולל חלק עיוני הנלמד בכיתות לימוד למבחני התיאוריה ולאחר מכן חלק מעשי הכולל פעילות ושייט  בים פתוח תוך כדי הדרכה צמודה של מדריך מלווה. הושטת יאכטה היא פעולה מהנה ביותר אך כמובן שדרוש ידע וניסיון על מנת לבצע זאת בבטיחות ובצורה נכונה, לא לאבד בלב ים ולסיים כל הרפתקה בצורה טובה ורגועה.
  • קורס סירה מהירה – זהו קורס הכולל הכשרה על כלי שייט מהיר, הקורס נועד לאלו שאוהבים מהירות ואדרנלין ורוצים לקרוע את הגלים. הקורס משלב חלק עיוני וחלק מעשי. שייט בסירה מהירה אינה פעולה פשוטה ויכולה להיות פעולה מסוכנת ביותר הן עבור המשיט, הרוחצים בים וכלי שייט אחרים. התלמיד בקורס לומד אודות כל הסכנות האפשרויות, על החוקים לנסיעה בטוחה, התקרבות לחוף וכדומה... קורס סירה מהירה מוצע ברחבי הארץ במוסדות הפרוסים על פני ערי החוף בארץ.
  • קורס אופנוע ים – אופנוע ים הוא כלי אטרקציה שכולל בתוכו הנאה וחוויה מטורפת. הרגשת הגלים המתנפצים, המהירות והרוח הנושבת בפני המשיט  גורמת לחובבי ספורט רבים להישאב לתחום ולהוציא רישיון לאופנוע ים. קורס אופנוע ים מעניק את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש על מנת לקבל ידע וניסיון נכון ולשם קבלת הרישיון.
 

באתר www.studychoice.co.il ניתן לקבל מידע אודות הקורסים השונים ותנאי הקבלה אליהם, להירשם (ללא עלות וללא התחייבות) ולהתחיל לקבל הצעות לימוד המשתלמות ביותר!


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים