לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תואר ראשון בעיצוב ואומנות

לימודי תואר ראשון בעיצוב ואומנות הם לימודים מגוונים, רחבים, מעניינים ויצירתיים במיוחד שדורשים מתלמידיהם לדעת את הפורמולות והכללים הנחוצים בכל תחום ועם זאת לשלב פאן יצירתי ייחודי שיגרום לעבודתם ולימודיהם לקבל משמעות אומנותית, יעילה ומוצלחת. לימודי תואר ראשון בעיצוב ואומנות מתקיימים ברחבי הארץ כולה במסלולים ותחומים שונים במגוון רחב של מכללות ואוניברסיטאות שונות. הנחת הבסיס היא שתנאי הקבלה לאוניברסיטאות יהיו גבוהים יותר מתנאי הקבלה למסלולי הלימוד במכללות המקצועיות. כמו כן, שכר הלימוד במכללות יהיה גבוהה יותר משכר הלימוד באוניברסיטאות.  להלן מסלולי לימוד שונים במסגרת תואר ראשון בעיצוב ואומנות :

 

תואר ראשון בעיצוב אופנה – לימודי עיצוב האופנה הם לימודים שכובשים מתעניינים ומתעניינות רבים. תחום האופנה הוא תחום שתמיד מקצוענים בו יכלו למצוא עבודה איכותית, מוערכת ומתוגמלת בשכר והערצה רבה. עוד בימי קדם היינו עדים לקריטריוני לבוש ואופנה – יוקרה ואצולה. עם השנים התפתח התחום והמקצוע ושאב אליו רכיבים מכלל האוכלוסייה בעולם והתרבויות השונות. ניתן היום לראות פריטי לבוש מערביים במדינות המזרח ולהפך. מעצב אופנה זהו מקצוע איכותי שדורש ידע רב שאותו ניתן לרכוש דרך לימודים אינטנסיביים, התנסות פרקטית וחקירת העבר.

 

תואר ראשון בעיצוב ואדריכלות – אדריכל טוב הוא אחד שיודע לשרטט, לתכנן ולהציב פרויקט בטיחותי, אמין ויעיל. לעומתו, אדריכל מצוין הוא אחד שיודע לעשות את כל זה ובנוסף לשלוט על הפאן האסתטי ולהביא את פרויקט הבנייה לכדי שלמות מבחינת היעילות, הבטיחות והאסתטיקה לפי צרכיו. בלימודים עוסקים התלמידים בשלל נושאי האדריכלות השונים ונוגעים בכל מגוון הנושאים הנדרשים כמו שרטוטים, חומרי בנייה, סוגי אדמות, השפעות האקלים וכדומה... בנוסף לכך, לומדים הסטודנטים רבות אודות עיצוב הבניין בטעם הדרוש ולצרכיו. שכן, בניין שמיועד לארגונים ומפעלים צריך להיות מעוצב בצורה ברורה, הגיונית ומכובדת וכן הלאה... 

 

במסגרת לימודי תואר ראשון בעיצוב ואדריכלות ישנם עוד מגוון רחב של מסלולי לימוד שונים ומגוונים בתחום. אם אתה או את חושבים על קריירה בתחום יצירתי, מהנה ומוערך אנו באתר מזמינים אתכם להיכנס, לקרוא ולהירשם למסלול הלימוד המועדף עליכם. צוות האתר ידאג לספק לכם את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר.

 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים